کد مطلب:  62012 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
افزایش حقوق سربازان وظیفه در سال 1401

افزایش حقوق سربازان وظیفه در سال 1401

یکی از نمایندگان مجلس با انتشاری توییتی در صفحه شخصی خود از افزایش 3 برابری حقوق دریافتی سربازان در لایحه بودجه 1401 خبر داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایلنا، محسن دهنوی، نماینده تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، با انتشار یک توییت در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی توییتر خبر از افزایش حقوق سربازان وظیفه از سال آینده را اعلام کرد.

او در این توییت نوشت:  در سال 1401، هیچ سربازی کمتر از 3میلیون و 350 هزار تومان دریافتی نخواهد داشت. به عنوان نماینده مردم و بر اساس قولی که قبلا به شما جوانان داده بودم، تا حد توان پای حقوق سربازان می‌ایستم.

رشته توییت سید محسن دهنوی در خصوص افزایش حقوق سربازان
رشته توییت سید محسن دهنوی در خصوص افزایش حقوق سربازان

 

وی در ادامه رشته توییت خود به پرداختی سربازان مجرد اشاره کرد و ادامه داد: حقوق سربازان مجرد غیرعملیاتی معادل 60درصد یک پایور، سربازان مجرد عملیاتی معادل 75 درصد یک پایور و سربازان متاهل معادل 90 درصد یک پایور خواهد شد. پارسال، متوسط حقوق سربازان 300 هزار تومان بود؛ این رقم امسال به 1.5 میلیون تومان رسید و سال بعد بالای 3.5 میلیون تومان خواهد شد.

دهنوی در پایان با اشاره به میزان پرداختی به سربازان متاهل می گوید: حقوق ماهیانه سربازان متاهل نیز پنج میلیون تومان خواهد شد. به طور میانگین، حقوق سربازان نسبت به امسال سه برابر می‌شود تا بخشی از آلام این عزیزان التیام یابد.

نظر خود را درباره «افزایش حقوق سربازان وظیفه در سال 1401» در کادر زیر بنویسید :
4 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید