کد مطلب:  63297  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
افزایش حقوق بازنشستگان در سال 1401

افزایش حقوق بازنشستگان در سال 1401

مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی از افزایش منصفانه مستمری بازنشستگان در سال 1401 خبر داده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، میر هاشم موسوی، مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با شرکت در جلسه ای با حضور رئیس و اعضای هیئت‌مدیره کانون عالی کارگران بازنشسته و مستمری‌بگیر، رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری و همچنین معاونین و مدیران ذیربط سازمان تامین اجتماعی با هدف اتخاذ تصمیمی برای افزایش میزان حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران در سال 1401 برگزار شد.

موسوی در این جلسه پس از تبادل نظر با نمایندگان بازنشستگان و همچنینی مسئولین و مدیران مربوطه و با بررسی شرایط معیشتی این عزیزان کشور تاکید کرد که طی هفته جاری با برگزاری جلسات کارشناسی و تخصصی و با در نظر داشتن شرایط معیشتی بازنشستگان، مطلوب‌ترین تصمیم جهت افزایش میزان مستمری‌ها و ایجاد رضایتمندی این قشر اتخاذ و پیشنهاد شود.

بر اساس اعلام اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، مدیر عامل این سازمان در پایان این جلسه اظهار امیدواری کرده است که با اتخاذ یک تصمیم درست رضایت بازنشستگان تامین شده و هدف این سازمان ایجاد عدالت در پرداخت به بازنشستگان می باشد.

: برای دریافت مشاوره درباره افزایش حقوق بازنشستگان در سال 1401 فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

نظر خود را درباره «افزایش حقوق بازنشستگان در سال 1401» در کادر زیر بنویسید :

5 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید