کد مطلب:  65970  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
مصرف یک گیگابایت دیتا در هر دست از بازی Halo Infinite

مصرف یک گیگابایت دیتا در هر دست از بازی Halo Infinite

مصرف بسیار بالای هر دست بازی در عنوان Halo Infinite باعث کاهش کاربران آن شده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، اخیرا مشکلات بسیار زیادی گریبان گیر بازی Halo Infinite شده است که در جدید‌ترین آنها، به ازای هر دست بازی در عنوان Halo Infinite حدود یک گیگابایت دیتا مصرف می‌شود.

توسعه دهنده عنوان هیلو نیز به این قضیه اشاره کرده است و اعلام کرده است که مطلع است که عنوان Halo Infinite به ازای هر دست بازی، یک گیگابایت دیتا مصرف می‌کند و آن را به زودی برطرف خواهد کرد. 

اولین بار، خبر مصرف بیش از اندازه دیتا در بازی Halo Infiniteتوسط یکی از کاربران توئیتر مطرح شد و او اعلام کرد که بازی برای هر دست بین 305 تا 900 مگابایت دیتا مصرف می‌کند. با منتشر شدن این خبر، زنگ خطر مصرف شدن حجم بسیار زیادی از اینترنت کاربران تنها با تجربه چند ساعته این عنوان به سرعت به صدا در آمد.

اگرچه تیم پشتیبانی 343 اینداستریز به سرعت مشکل به وجود آورده را شناسایی کرد، اما علت ایجاد آن، هنوز هم نامشخص است. بسیاری از کاربران دلیل مصرف حجم بالای اینترنت را ذخیره شدن بازپخش فیلم لحظات پایانی بازی می‌دانند که در پایان هر دست ذخیره می‌شود و مجددا به عنوان هایلایت پخش می‌گردد. 

با این حال با بررسی‌های انجام شده مشخص شد که مصرف بالای حجم اینترنت در چند دقیقه ابتدای بازی صورت می‌گیرد و در این زمان هیچ فیلمی از بازی ذخیره سازی نمی‌شود و در نتیجه عامل مصرف بالای اینترنت، ذخیره سازی ویدیوی خودکار نخواهد بود. با این حال، استودیو 343industries اعلام کرده است که این مشکل را طی آپدیت‌های آینده در ماه آگوست میلادی برطرف خواهد کرد.

بازی Halo Infinite چند وقتی است که با مشکلات مختلف دست و پنجه نرم می‌کند. یکی از مواردی که همچنان در بازی وجود دارد و استودیو سازنده آن را برطرف نکرده است، مشکلات مربوط به desync می‌باشد. این مشکل باعث می‌شود تا کاربران با سرور‌های بازی به صورت مناسب همگام نشوند و در نتیجه اعمالی که کاربر در بازی اجرا می‌کند، توسط بازی شناخته نمی‌شود و فرمان‌های صادر شده، درون بازی پیاده سازی نمی‌شوند.

: برای دریافت مشاوره درباره مصرف یک گیگابایت دیتا در هر دست از بازی Halo Infinite فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «مصرف یک گیگابایت دیتا در هر دست از بازی Halo Infinite» در کادر زیر بنویسید :

6 - 5 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید