کد مطلب:  62292 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
70 درصد بستری های کرونا واکسن نزده اند!

70 درصد بستری های کرونا واکسن نزده اند!

بر اساس اعلام سخنگوی ستاد کرونای استان البرز بیش از 70 درصد کسانی که بستری شده اند یا واکسن کرونا دریافت نکرده اند یا سه دوز واکسن نزده اند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، مهرداد بابایی سخنگوی ستاد کرونای استان البرز در مورد ابتلای بخش زیادی از کودکان به سویه جدید امیکرون گفت: اغلب این کودکان زیر 12سال هستند و هنوز واکسن تزریق نکرده‌اند؛ همچنین سویه امیکرون بیشتر دستگاه تنفسی فوقانی را درگیر می‌کند که این بخش در کودکان ضعیف است.

وی در ادامه با اشاره به افزایش تعداد مبتلایان در هفته های اخیر بیان کرد: مردم نباید فکر کنند سویه جدید کرونا درگیری خاصی برای آنها ایجاد نمی‌کند و با بروز علائم خفیف تمام می‌شود. بیش از 70 درصد کسانی که در بیمارستان بستری شده‌اند افراد مسن یا کودکانی بوده‌اند که یا واکسن نزده‌اند یا هر سه دوز واکسن خود را به طور کامل دریافت نکرده‌اند.

بابایی با اشاره به اعمال برخی محدودیت‌ها از سوی ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا ادامه داد: مراکز فرهنگی، ورزشی و ... که سربسته هستند باید با 20 درصد ظرفیت خود فعالیت داشته باشند و افرادی که به آنها مراجعه می‌کنند حتما باید واکسن زده باشند و از ماسک هم استفاده کنند.

در پایان سخنگوی ستاد کرونا استان البرز تاکید کرد: در ادارات هم باید تا جایی که امکان دارد جلسات و ماموریت‌ها کاهش پیدا کند و در صورت نیاز محدودیت نفرات و کاهش سقف جلسه لحاظ شود.

: برای دریافت مشاوره درباره 70 درصد بستری های کرونا واکسن نزده اند! فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «70 درصد بستری های کرونا واکسن نزده اند!» در کادر زیر بنویسید :
2 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید