مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  64146 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
افزایش تردد در محور های خروجی پایتخت

افزایش تردد در محور های خروجی پایتخت

عاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران از روند افزایشی تردد در محورهای خروجی پایتخت خبر داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از مهر، عادل مصدقی، معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران درگفتگو با خبرنگاران در  خصوص وضعیت تردد و محورهای مواصلاتی استان تهران اظهار داشت: از بعدازظهر دیروز یکشنبه 11 اردیبهشت 1401 تا نیمه‌های شب گذشته شاهد ترافیک‌های سنگین تا فوق سنگین در خروجی‌های شهر تهران به سمت استان‌های شمالی و جنوبی و غربی بودیم.

عاون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان تهران با اشاره به وجود حجم زیادی از ئسایل نقلیه در محور های خروجی شهر تهران گفت: ترافیک سنگین در آزادراه تهران - قم، آزادراه تهران - کرج، آزادراه تهران - شمال، آزادراه تهران - پردیس، هراز، فیروزکوه و بزرگراه تهران - مشهد طی روز گذشته و همزمان با بارندگی‌ها همراه با باد شدید و رعد و برق و وقوع سیلاب در سطح استان  داشتیم.

صدقی در ادامه افزود: طی روز گذشته تعداد خروج وسایل نقلیه 420  هزار و 699  وسیله و تعداد ورودی‌ها 287 هزار و 813  وسیله نقلیه تخمین زده شده که روند افزایش خروجی‌ها از استان را همچنان شاهد هستیم.

وی در پایان تاکید کرد: برای امروز 12 اردیبهشت 1401 نیز شاهد محدودیت تردد وسایل نقلیه در مسیر شمال به جنوب محور چالوس، محدوده مرزن‌آباد، به علت تخلیه بار ترافیکی اجرا شده است.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره افزایش تردد در محور های خروجی پایتخت فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «افزایش تردد در محور های خروجی پایتخت» در کادر زیر بنویسید :
5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید