کد مطلب:  64146 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
افزایش تردد در محور های خروجی پایتخت

افزایش تردد در محور های خروجی پایتخت

عاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران از روند افزایشی تردد در محورهای خروجی پایتخت خبر داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از مهر، عادل مصدقی، معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران درگفتگو با خبرنگاران در  خصوص وضعیت تردد و محورهای مواصلاتی استان تهران اظهار داشت: از بعدازظهر دیروز یکشنبه 11 اردیبهشت 1401 تا نیمه‌های شب گذشته شاهد ترافیک‌های سنگین تا فوق سنگین در خروجی‌های شهر تهران به سمت استان‌های شمالی و جنوبی و غربی بودیم.

عاون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان تهران با اشاره به وجود حجم زیادی از ئسایل نقلیه در محور های خروجی شهر تهران گفت: ترافیک سنگین در آزادراه تهران - قم، آزادراه تهران - کرج، آزادراه تهران - شمال، آزادراه تهران - پردیس، هراز، فیروزکوه و بزرگراه تهران - مشهد طی روز گذشته و همزمان با بارندگی‌ها همراه با باد شدید و رعد و برق و وقوع سیلاب در سطح استان  داشتیم.

صدقی در ادامه افزود: طی روز گذشته تعداد خروج وسایل نقلیه 420  هزار و 699  وسیله و تعداد ورودی‌ها 287 هزار و 813  وسیله نقلیه تخمین زده شده که روند افزایش خروجی‌ها از استان را همچنان شاهد هستیم.

وی در پایان تاکید کرد: برای امروز 12 اردیبهشت 1401 نیز شاهد محدودیت تردد وسایل نقلیه در مسیر شمال به جنوب محور چالوس، محدوده مرزن‌آباد، به علت تخلیه بار ترافیکی اجرا شده است.

: برای دریافت مشاوره درباره افزایش تردد در محور های خروجی پایتخت فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «افزایش تردد در محور های خروجی پایتخت» در کادر زیر بنویسید :
3 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید