کد مطلب: 61970 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
افزایش احتمالی مبلغ یارانه ها از سال آینده

افزایش احتمالی مبلغ یارانه ها از سال آینده

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 1401 از احتمال افزایش میزان یارانه نقدی در سال آینده خبر داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، رحیم زارع، سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 1401 با اشاره به احتمال افزایش نرخ یارانه های پرداختی به سرپرست های خانوار از سال آینده گفت: هنوز کمیسیون تلفیق وارد بخش هزینه ای هدفمندی یارانه ها نشده است، ولی با این وجود حتما یارانه نقدی افزایش پیدا می کند، البته هنوز مبلغ و میزان آن مشخص نیست.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: صد در صد میزان یارانه نقدی از 45 هزار تومان بیشتر خواهد شد و در نهایت میزان یارانه نقدی و یارانه معیشتی در لایحه بودجه مشخص می شود.

زارع همچنین در خصوص جلسه روز گذشته هیات رئیسه تلفیق با رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: در این جلسه کلیات بودجه و نحوه تامین هزینه های معیشتی و راهکارهای جایگزین حذف ارز ترجیحی مورد بحث و بررسی قرار گرفت، قرار است آقای قالیباف هم در جلسه نوبت شب تلفیق حضور پیدا کرده و این موارد مورد بررسی قرار گیرد.

وی در پایان درمورد اخباری در خصوص عدم تشکیل جلسات کمیته ارز ترجیحی گفت: موضوع ارز ترجیحی بسیار مهم است و باید جلسات آن در سطح کلان و بین مجلس و دولت تشکیل شود، چون مستقیم به معیشت مردم ربط دارد. آقای نادران رئیس کمیته ارز ترجیحی است و قطعا با توجه به تجربه ای که دارد می تواند به بهترین شکل تصمیم گیری کند. حال این که جلسات کمیته تشکیل شده یا نه، بنده اطلاعی ندارم چون کمیسیون تلفیق بیش از 20 کمیته دارد.

 

: برای دریافت مشاوره درباره افزایش احتمالی مبلغ یارانه ها از سال آینده فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

نظر خود را درباره «افزایش احتمالی مبلغ یارانه ها از سال آینده» در کادر زیر بنویسید :

3 * 7 = ?