کد مطلب: 59217 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ارزش بیت کوین در حال کاهش است!

ارزش بیت کوین در حال کاهش است!

در این بخش از آسمونی در مورد روند کاهش قیمت بیت کوین در خدمت شما هستیم.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

بزرگترین ارز دیجیتال دنیا با 4.1 درصد کاهش به 31472 دلار رسیده که پایین ترین رقم در طول سه هفته گذشته است. سایر ارزهای دیجیتال هم افت قیمت داشته‌اند. اتریوم و لایت کوین بیش از 5 درصد از ارزش خود را از دست داده‌اند. شاخص ارز مجازی گلکسی بلومبرگ که برخی از بزرگترین ارزهای مجازی را ردیابی می‌کند، 4.6 درصد سقوط کرده است.
این کاهش قیمت در شرایطی رخ داده که ارزهای مجازی و مفهوم ارز دیجیتال با پشتوانه بانک های مرکزی یک بار دیگر روی بورس آمدند.رئیس فدرال آمریکا بر لزوم رسیدن به این نوع از ارزهای دیجیتال تاکید کرده است. در این بین، بانک مرکزی اروپا هم قدم دیگری در جهت رسیدن به یوروی دیجیتال برداشته است که احتمالاً باعث اجرایی شدن آن از اواسط دهه حاضر می شود.
گفتگوی بانک‌های مرکزی در مورد ایده ارزهای دیجیتال باعث شده سرمایه گذاران به این نتیجه برسند که رقابت زیادی در این فضا وجود دارد که می تواند ارزش سرمایه های دیجیتال فعلی را به خاطر بی‌ثباتی بالا پایین بیاورد.

در صورت نیاز به مشاوره یا تبلیغات درباره موضوع فوق از طریق تلفن ثابت با شماره  02170705154 تماس بگیرید

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

ثبت نظر درباره «ارزش بیت کوین در حال کاهش است!»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 + 7 = ?