کد مطلب:  60020 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
زالی از ایجاد هزار و هشت ایستگاه واکسیناسیون در تهران تا پایان سال جاری خبر داد

زالی از ایجاد هزار و هشت ایستگاه واکسیناسیون در تهران تا پایان سال جاری خبر داد

رمانده عملیات مدیریت کرونا در کلان شهر تهران گفت: تعداد مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در تهران به عدد بسیار قابل توجهی رسیده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایرنا، علیرضا زالی، فرمانده عملیات مدیریت کرونا در کلان شهر تهران در حاشیه مراسم بهره برداری از مرکز جامع واکسیناسیون شهید مدافع سلامت مهدی مجد واقع در شهرک شهید محلاتی گفت: در حال حاضر تعداد این مراکز به حدود 200 مرکز واکسیناسیون رسیده است که تعداد قابل توجهی است.

وی ادامه داد: در استان تهران هدف گذاری شده است که به یک هزار و هشت ایستگاه تزریق واکسن کرونا برسیم که تا اواخر هفته جاری به این عدد خواهیم رسید.

زالی در باره فعالیت این مجموعه جدید اظهار داشت: این مرکز ظرفیت بسیار خوبی دارد و فضاسازی و تفکیک مردم انجام شده است.

وی گفت: این مجموعه آمادگی دارد علاوه بر این سالن از سالن های دیگر در صورت نیاز استفاده کند.

زالی تاکید کرد: به نظر می رسد با عزم و اراده این مجموعه با تامین واکسن مکفی آن را به مرکز شبانه روزی تبدیل کنیم تا بخشی از نیاز همشهریان تامین شود.

به گزارش ایرنا،‌ اکنون روزانه بیش از یک میلیون دز واکسن کرونا در کشور تزریق می شود و بسیاری از گروه های سنی سالمندان، بیماران خاص، فرهنگیان، اساتید دانشگاه، کادر بهداشت و درمان، جانبازان، خبرنگاران و غیره در برابر این بیماری واکسینه شده اند و در حال حاضر روند واکسیناسیون دانشجویان و متولدان 58 و قبل از آن در حال انجام است.

: برای دریافت مشاوره درباره زالی از ایجاد هزار و هشت ایستگاه واکسیناسیون در تهران تا پایان سال جاری خبر داد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «زالی از ایجاد هزار و هشت ایستگاه واکسیناسیون در تهران تا پایان سال جاری خبر داد» در کادر زیر بنویسید :
3 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید