کد مطلب:  67571 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
افتتاح سه طرح ورزشی در سیرجان با حضور وزیر ورزش

افتتاح سه طرح ورزشی در سیرجان با حضور وزیر ورزش

سه طرح ورزشی شامگاه چهارشنبه با حضور وزیر ورزش و جوانان در شهرستان‌ سیرجان به بهره برداری رسید.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

سه طرح ورزشی شامگاه چهارشنبه با حضور وزیر ورزش و جوانان در شهرستان‌ سیرجان به بهره برداری رسید. سالن ورزشی گهر روش به مساحت پنج هزار متر مربع و اعتبار ۱۰۰ میلیارد تومان و سالن تیراندازی گل گهر با زیربنای ۲۰۰ مترمربع و هزینه بالغ بر ۱۲ میلیارد ریال از طرح های بهره برداری شده حوزه ورزش سیرجان بود. همچنین حمید سجادی کمپ تخصصی تمرینی دو میدانی قهرمانی گل گهر را با هزینه هشت میلیارد ریال افتتاح کرد.

به گزارش آسمونی، وزیر ورزش و جوانان در بدو ورود به سیرجان با حضور در منطقه ویژه اقتصادی این شهرستان کارگاه خیاطی خرم کوک را افتتاح کرد. علی یعقوبی فرماندار سیرجان در حاشیه این افتتاح گفت: این کارگاه با ظرفیت اشتغالزایی برای بیش از ۷۰ نفر از زنان سرپرست خانوار احداث و به بهره برداری رسید. سجادی در سفر به سیرجان از بخش های مختلف باشگاه فرهنگی و ورزشی گل کهر نیز بازدید کرد.

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلام، مدیر کل ورزش و جوانان استان کرمان و جمعی از مسئولان در این سفر وزیر ورزش را همراهی کردند. اختتامیه گردهمایی مدیران کل ورزش و جوانان استان های کشور امروز پنجشنبه با حضور وزیر ورزش و جوانان در شهر کرمان برگزار می شود. شهرستان سیرجان در فاصله ۱۸۵ کیلومتری شمال غرب مرکز استان قرار دارد.

: برای دریافت مشاوره درباره افتتاح سه طرح ورزشی در سیرجان با حضور وزیر ورزش فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «افتتاح سه طرح ورزشی در سیرجان با حضور وزیر ورزش» در کادر زیر بنویسید :
5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید