کد مطلب:  61156 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
اعلام مبلغ اقساط وام نهضت ملی مسکن

اعلام مبلغ اقساط وام نهضت ملی مسکن

عضو هیئت‌مدیره بانک عامل بخش مسکن بازه زمانی در خصوص بازپرداخت تسهیلات نهضت ملی مسکن را 20 سال بیان کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از مهر، محمدحسن علمداری، عضو هیئت‌مدیره بانک عامل بخش مسکن در خصوص شرایط و نحوه بازپرداخت وام های ساخت طرح نهضت ملی مسکن با اشاره به مصوبه شورای پول و اعتبار مبنی بر تخصیص 360 هزار میلیارد تومان به بخش مسکن بیان کرد: به طور معمول بازپرداخت تسهیلات طرح نهضت ملی مسکن با لحاظ 3 سال دوران ساخت و بازپرداخت 17 ساله به این نحو است که برای تسهیلات 450 میلیون تومانی بدون سود دوران ساخت ماهانه 7 میلیون تومان قسط توسط مشارکت‌کنندگان و دریافت‌کنندگان واحدها پرداخت می‌شود.

وی همچنین ادامه داد: تسهیلات 400 میلیون تومانی نیز با احتساب 3 سال دوران ساخت و بازپرداخت 17 ساله 6 میلیون و 300 هزار تومان، تسهیلات 300 میلیون تومانی با احتساب 3 سال دوران ساخت و بازپرداخت 17 ساله 4 میلیون و 700 هزار تومان است.

علمداری با اشاره به بازپرداخت تسهیلات مسکن روستایی به ارزش 250 میلیون تومان خاطر نشان کرد: تسهیلات طرح نهضت ملی مسکن با لحاظ 3 سال دوران ساخت و بازپرداخت 17 ساله برای تسهیلات 250 میلیون تومان 4 میلیون تومان است.

در پایان لازم به ذکر است که نهضت ملی مسکن یکی از طرح های ابتدایی دولت ابراهیم رئیسی برای جل مشکل مسکن در کشور می باشد و بر همین اساس، 4 میلیون واحد مسکونی در 4 سال آینده احداث خواهد شد. متقاضیان این مسکن ها باید 4 شرط اساسی داشته باشند که عبارت است از: تاهل و سرپرست خانوار بودن، شکونت حداقل 5 سال در شهر مورد نشر، نداشتن مالکیت خصوصی و عدم استفاده از امکانات دولتی در حوزه مسکن

: برای دریافت مشاوره درباره اعلام مبلغ اقساط وام نهضت ملی مسکن فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «اعلام مبلغ اقساط وام نهضت ملی مسکن» در کادر زیر بنویسید :
2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید