کد مطلب:  62860  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
اعلام لیست مشمولین سربازی در سال 1401

اعلام لیست مشمولین سربازی در سال 1401

نمایندگان مجلس شورای اسلامی مشمولین غایب و غیرغایب متأهل دارای دو فرزند و بیشتر که بالای 30 سال سن دارند، از انجام خدمت وظیفه عمومی معاف کردند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از اقتصاد آنلاین،  نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز دوشنبه 16 اسفند 1400  در جریان بررسی بخش هزینه ای لایحه بودجه سال 1401 کل کشور، با بند الحاقی شماره 3 تبصره 10 ماده واحده این لایحه موافقت کردند.

رحیم زارع سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 1401 در گفتگو با خانه ملت از معافیت متاهلان با شرایط خاص خبر داد.

بر همین اساس رعایت اصل یکصد و دهم (110) قانون اساسی و در راستای توجه به امر مقدس استحکام خانواده و تشویق به فرزندآوری، مشمولین غایب و غیرغایب متأهل دارای دو فرزند و بیشتر که بالای سی سال سن دارند،  از انجام خدمت وظیفه عمومی به صورت رایگان معاف می شوند.

نحوه معافیت سربازی طی چند ماه گذشته بسیار خبر ساز شده بود و در این مدت اخبار ضد و نقیض زیادی منتشر شد. حتی لیستی از نرخ خرید سربازی در لایحه بودجه 1401 نیز منتشر شد که واکنش های فراوانی داشت.

اما بر اساس اعلام رحیم زارع سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 1401 و با تایید نمایندگان مجلس شورای اسلام ید رجلسه امروز در راستای توجه به امر مقدس استحکام خانواده و تشویق به فرزندآوری، مشمولین غایب و غیر غایب متأهل دارای دو فرزند و بیشتر که بالای 30 سال سن دارند، به صورت رایگان از انجام خدمت وظیفه عمومی معاف شدند.

: برای دریافت مشاوره درباره اعلام لیست مشمولین سربازی در سال 1401 فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

نظر خود را درباره «اعلام لیست مشمولین سربازی در سال 1401» در کادر زیر بنویسید :

4 * 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید