کد مطلب:  62539 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
اعلام قیمت جدید برنج ایرانی و خارجی

اعلام قیمت جدید برنج ایرانی و خارجی

معاون توسعه بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی قیمت انواع برنج خارجی و ایرانی را اعلام کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، بر اساس نامه رسمی عباس عسکرزاده، معاون توسعه بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی به سرپرست های سازمان های جهاد کشاورزی استان های تهران، البرز، خراسان شمالی، لرستان، هرمزگان و کردستان چنین آمده است: 

 

با توجه به اقدامات این معاونت در پیشگیری از افزایش بی ضابطه قیمت برنج بدین وسیله قیمت فروش و مصرف کننده برنج طارم ایرانی درجه یک 65 هزار تومان، برنج طارم درجه دو 60 هزار تومان،  برنج ایرانی شیرودی 42 هزار تومان،  برنج هندی وارداتی 30 هزار تومان و برنج پاکستانی وارداتی 31 هزار تومان تعیین می شود.

 

همچنین در متن این نامه اشاره به قیمت های تعیین شده برای محصولات وارداتی نیز اشاره شده است:

 

همچنین قیمت برنج های وارداتی که توسط شرکت خدمات بازرگانی تهیه شده به ترتیب هندی 1121، 24 هزار تومان، پاکستانی 1121، 25 هزار تومان و تایلندی 12 هزار و 500 تومان خواهد بود.

 

این اقدامات هنگامی اتفاق افتاد که قیمت برنج که یکی از مهمترین کالا های مصرفی در سبد خانواده های ایرانی است در چند وقت اخیر با افزایش قیمت چشمگیری مواجه شده بود. حال باید دید آیا این اقدامات چاره ای برای کنترل قیمت ها و جلوگیری از افزایش آن ها خواهد بود یا مانند سایر قیمت گذاری های دستوری اثر معکوس خواهد داشت.

 

: برای دریافت مشاوره درباره اعلام قیمت جدید برنج ایرانی و خارجی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «اعلام قیمت جدید برنج ایرانی و خارجی» در کادر زیر بنویسید :
2 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید