کد مطلب:  63889 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
اعلام شروط حضور دانشجویان در امتحانات پایان ترم شریف

اعلام شروط حضور دانشجویان در امتحانات پایان ترم شریف

دانشگاه صنعتی شریف در یک اطلاعیه رسمی شرایط لازم برای حضور دانشجویان این دانشگاه در امتحانات پایان ترم را اعلام کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، بر اساس اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونا تمامی دانشگاه فعایت خود را به صورت حضوری از 14 فروردین 1401 از سر گرفتند و اعلام شد که امتحانات پایان ترم دانشگاه به صورت کاملا حضوری برگزار خواهد شد.

بر همین اساس، دانشگاه صنعتی شریفدر یک اطلاعیه رسمی اعلام کرده است که با توجه به برگزاری حضوری امتحانات پایانی دانشگاه صنعتی شریف، تزریق حداقل دو دوز واکسن کرونا برای شرکت در امتحانات پایانی شرط لازم برای حضور این امتحانات است و این دستورالعمل بر اساس پروتکل‌های بهداشتی، برای دانشجویان کلیه مقاطع شریف الزامی است.

دانشگاه صنتعی شریف در ادامه عنوان کرده است که دانشجویانی که تاکنون کمتر از دو دوز واکسن کرونا دریافت کرده‌اند، لازم است در اولین فرصت واکسیناسیون خود را تکمیل کنند. در غیر این صورت امکان شرکت در امتحانات پایانی را نخواهند داشت.

همچنین در مورد کسانی که تا به حال دو دوز خود را تزریق کرده اند اما در سامانه دانشگاه ثبت نکرده و یا ناقص ثبت کرده اند نیز دانشجویان تا روز چهارشنبه 7 اردیبهشت‌ 1401 فرصت دارد با مراجعه به سامانه‌ آموزش با ارائه‌ مستندات لازم شامل لینک کارت واکسن دیجیتال یا تصویر کارت واکسن کاغذی، اطلاعات واکسیناسیون خود را تصحیح کند.

لازم به ذکر است که تا پیش از این دکتر رسول جلیلی رئیس دانشگاه صنعتی شریف در مورد نحوه برگزاری امتحانات پایان ترم این دانشگاه گفته بود: باید تمام امتحانات پایان ترم به‌ صورت حضوری برگزار شود و با استمرار این فرایند، همه درس‌ها در تمام مقاطع در مهر ماه 1401 نیز به صورت کاملا حضوری است و بعد از آن از امکانات مجازی برای تکمیل فعالیت‌ها بهره می‌گیریم.

: برای دریافت مشاوره درباره اعلام شروط حضور دانشجویان در امتحانات پایان ترم شریف فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «اعلام شروط حضور دانشجویان در امتحانات پایان ترم شریف» در کادر زیر بنویسید :
3 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید