کد مطلب:  62208  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
اعلام شرایط جدید برگزاری کلاس های دانشگاه شریف

اعلام شرایط جدید برگزاری کلاس های دانشگاه شریف

دانشگاه صنعتی شریف با توجه به شیوع دوبارره کرونا در شهر تهران و قرارگیری آن در شرایط قرمز، شرایط جدید برگزاری کلاس های خود را اعلام کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، با توجه به شیوع دوباره کرونا در کشورمان که عمدتا از نوع سویه‌ جدید امیکرون است وقرار گرفتن شهر تهران در وضعیت قرمز، ستاد کرونای دانشگاه صنعتی شریف شرایط جدید برگزاری کلاس‌های خود را اعلام کرد.

بر اساس اطلاعیه این دانشگاه نیم‌سال دوم تحصیلی 1401-1400، طبق اعلام قبلی دانشگاه صنعتی شریف، از 23 بهمن 1400 آغاز می‌شود و تا اطلاع ثانوی، تمامی کلاس‌ها در این دانشگاه، به‌صورت مجازی خواهد بود.

همچنین در بخشی دیگری از این اطلاعیه در خصوص جلسات دفاع کارشناسی ارشد و دکتری اعلام شد که تمامی جلسات دفاعیه در دانشگاه صنعتی شریف نیز تا اطلاع ثانوی، به‌صورت مجازی برگزار خواهد شد و جلسات کاری در این دانشگاه ترجیحاً به‌صورت مجازی برگزار خواهد شد.

در پایان لازم به ذکر است که با اعلام دانشگاه صنعتی شریف، تصمیم‌گیری در مورد نحوه‌ برگزاری کلاس‌های دروس عملی، بازگشایی خوابگاه‌ها و همچنین دورکاری کارکنان، پس از بررسی و ارزیابی شرایط و وضعیت همه‌گیری ویروس کرونا در کشور مخصوصا شهر تهران و ابلاغ تصمیمات ستادهای کرونای کشوری و استانی، در اولین فرصت ممکن، انجام و اطلاع‌رسانی لازم صورت خواهد گرفت.

: برای دریافت مشاوره درباره اعلام شرایط جدید برگزاری کلاس های دانشگاه شریف فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

نظر خود را درباره «اعلام شرایط جدید برگزاری کلاس های دانشگاه شریف» در کادر زیر بنویسید :

3 * 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید