کد مطلب:  63437 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
اعلام ساعت کار مراکز تعویض پلاک در ماه رمضان

اعلام ساعت کار مراکز تعویض پلاک در ماه رمضان

رییس مرکز شماره گذاری و تعویض پلاک پلیس راهنمایی و رانندگی ساعات کاری جدید مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک در ایام رمضان 1401 را اعلام کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش اسمونی و به نقل از ایسنا، سرهنگ علی محمدی، رییس مرکز شماره گذاری و تعویض پلاک پلیس راهنمایی و رانندگی در خصوص ساعات کاری مراکز شماره‌گذاری و تعویض پلاک در ایام ماه رمضان 1401 گفت: ساعات کاری مراکز شماره‌گذاری و تعویض پلاک پلیس راهنمایی و رانندگی در ایام ماه مبارک رمضان تغییری نکرده است و بر این اساس در روزهای عادی هفته فعالیت این مراکز از ساعت 7 صبح آغاز شده و تا ساعت 14 ادامه خواهد داشت.

وی در ادامه تاکید کرده بود که در روز های پایانی سال 1400 به دلیل افزیش میزان تقاضا برای تغییر و یا تصب پلاک جدید ساعت کاری این مراکز افزایش پیدا کرده بود که با آغاز سال جدید به حالت قبل بازگشته است.

محمدی در خصئص فعالیت این مراکز در روز های پنجشنبه گفت: در روزهای پنجشنبه فعالیت مراکز از ساعت 7 صبح آغاز شده و تا ساعت 12 ادامه خواهد داشت. ضمن اینکه در ایام تعطیل رسمی هم مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک تعطیل است.

رییس مرکز شماره گذاری و تعویض پلاک پلیس راهنمایی و رانندگی در پایان خاطر نشان کرد: با توجه به فعال بودن سامانه نوبت‌دهی اینترنتی، لازم است تمامی افرادی که قصد ورود به این مراکز را دارند، حتما از قبل به سامانه نوبت‌دهی مراجعه‌ کرده و نوبت اینترنتی را دریافت کرده و در همان تاریخ و ساعت مقرر در محل حاضر شوند.

: برای دریافت مشاوره درباره اعلام ساعت کار مراکز تعویض پلاک در ماه رمضان فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «اعلام ساعت کار مراکز تعویض پلاک در ماه رمضان» در کادر زیر بنویسید :
3 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید