مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  63924 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
زمان معامله سهام دو باشگاه پرسپولیس و استقلال اعلام شد

زمان معامله سهام دو باشگاه پرسپولیس و استقلال اعلام شد

بر اساس اعلام یک مقام مسئول در سازمان خصوصی سازی زمان معامله سهام سرخابی ها مشخص شده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، حسین امیررحیمی، سرپرست دفتر شرکت‌ها و اماده سازی بنگاه‌های سازمان خصوصی سازی با بیان جزئیاتی در خصوص واریز پول به حساب دو باشگاه پرسپولیس و استقلال از زمان معامله سهام این باشگاه خبر داد و گفت: پول پذیره نویسی در حساب دو باشگاه قرار دارد، اما به صورت قانونی مسدود است.

امیررحیمی با تاکید بر اینکه فرایند پذیره نویسی سهام دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در 28 اسفندماه سال گذشته به پایان رسید گفت: درواقع در این تاریخ مبلغی که باید از طریق پذیره نویسی جذب میشد و افزایش سرمایه صورت میگرفت تکمیل شد.  

وی در ادامه گفت: پس از آن پول افزایش سرمایه از محل صرف سهام پس از کسر هزینه های قانونی سازمان بورس و فرابورس که حدود نیم درصد بوده و کل مبلغ که بیش از دو میلیارد تومان برای هر باشگاه است به حساب دو باشگاه واریز شد. درواقع از آنجایی که باشگاه ها باید هزینه را راسا پرداخت میکردند اما نکردند این هزینه از حساب افزایش سرمایه برداشت شده است.

سرپرست دفتر شرکت‌ها و اماده سازی بنگاه‌های سازمان خصوصی سازی خار نشان کرد: پس از پذیره نویسی، باشگاه ها در نامه ای خطاب به فرابورس وجود مبلغ حاصل از افزایس سرمایه در حساب بانکی را تایید و فرابورس در نامه ای خطاب به سازمان ثبت، افزایش سرمایه دو باشگاه را ثبت کرد.

در پایان این مقام مسئول در سازمان خصوصی سازی تاکید کرد: در حال حاضر نیز هر دو باشگاه در این مرحله قرار دارند. 72 ساعت بعد از اینکه سازمان ثبت تایید کرد، فرابورس گشایش نماد را انجام داده و گشایش نماد که انجام شد سهام قابل معامله می شود. پس از آن مبلغی که نزد بانک برای هر دو باشگاه مسدود شده قابل برداشت است.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره زمان معامله سهام دو باشگاه پرسپولیس و استقلال اعلام شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «زمان معامله سهام دو باشگاه پرسپولیس و استقلال اعلام شد» در کادر زیر بنویسید :
5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید