کد مطلب:  61100 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
اعلام برنامه های نمایشی این هفته تئاتر شهر

اعلام برنامه های نمایشی این هفته تئاتر شهر

با اعلام روابط عمومی محموعه تئاتر شهر، نمایش بانوی محبوب من از تاریخ 25 آذر ماه 1400 به احترام فرا رسیدن ایام فاطمیه موقتا تعطیل خواهد شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، برنامه نمایش های این هفته در تئاتر شهر درحالی منتشر شده است که دور اول نمایش بانوی محبوب من به کارگردانی گلاب آدینه به احترام فرارسییدن ایام فاطمیه و شهادت حضرت فاطمه(س) از 25 آذر به صورت موقت تعطیل خواهد شد.

این نمایش از تاریخ 20 آبان ماه سال جاری و در تالار اصلی شهر کار خود را آغاز کرده بود.

بر اساس هماهنگی ها در جدول زمان بندی منتشر شده، یک نمایش ویژه به مناسبت ایام شهادت فاطمه(س) و از روز 1 دی ماه 1400 در تالار اصلی تئاتر شهر نمایش خود را آغاز خواهد کرد. اطلاعات تکمیلی و جزییات این نمایش به زودی و در روزهای آینده اعلام خواهد شد.

اطلاعیه برنامه اکران های هفته جاری در تالار اصلی تئاتر شهر به صورت زیر می باشد: 

 

از روز یکشنبه بیست و یکم آذر تا پایان هفته جاری نمایش «بانوی محبوب من» به کارگردانی گلاب آدینه ساعت 18:45 در تالار اصلی، نمایش «بابا آدم» به کارگردانی لیلی عاج ساعت 18:30 در تالار چهارسو، نمایش «تختی در اتاق شماره 23 هتل آتلانتیک» به کارگردانی تینو صالحی ساعت 18:30 در تالار قشقایی و نمایش «بیماری خانواده میم» به کارگردانی سروش طاهری ساعت 19:30 در تالار سایه میزبان تماشاگران خواهد بود.

 

 

 

: برای دریافت مشاوره درباره اعلام برنامه های نمایشی این هفته تئاتر شهر فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «اعلام برنامه های نمایشی این هفته تئاتر شهر» در کادر زیر بنویسید :
5 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید