کد مطلب: 60760 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
اعزام دانشجویان هنر ایران به آلمان

اعزام دانشجویان هنر ایران به آلمان

دانشگاه هنر برترین دانشجویان خود در رشته های سینما و انیمیشن را به آلمان اعزام خواهد کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی به مناسبت آغاز فاز دوم تولید فیلم مشترک دانشگاه هنر با انشگاه فیلم بابلزبرگ کنراد وولف آلمان که با حمایت موسسه تبادلات دانشگاهی آلمان (DAAD)  انجام می شود، نشستی میان دانشجویان برتر انتخابی و سید حسن سلطانی، رئیس دانشگاه هنر برگزار شد.

در ابتدای این نشست دکتر داریوش اسماعیلی، عضو هیات علمی دانشکده سینما و تئاتر که سمت سرپرست و مدیر اجرایی پروژه مشترک دانشگاه هنر و دانشگاه فیلم بابلزبرگ کنراد وولف آلمان را دارد، گزارشی از فاز اول این پروژه که در سال 2019 آغاز شده بود، ارائه داد.

در ادامه دکتر سید حسن سلطانی، رئیس دانشگاه هنر با عرض تبریک به دانشجویان برتر انتخابی گفت: بی تردید ارتباطات فرهنگی با خارج از مرزهای این سرزمین موضوع بسیار مهمی است که مغفول مانده است و طی سال های اخیر با تلاش های انجام شده، همکاری های خوبی شکل گرفته که بسیاری از آنها در جریان است. 

وی در بخشی دیگر افزود:

 

از شما دانشجویان که سفیران این سرزمین هستید انتظار می رود دقت لازم در این مورد را به خرج دهید که اگر اینگونه نباشد تمام هزینه های انجام شده و انرژی های صرف شده به هدر خواهد رفت و به سر منزل مقصود نخواهیم رسید. 

در حاشیه این مراسم دکتر علیرضا گلپایگانی، رئیس دانشکده سینما و تئاتر با تشکر از توجهات و حسن توجه دکتر سلطانی عنوان کرد: آنچه می تواند شاخصه ی اصلی شما باشد حفظ هویت است و نباید فراموش کرد که موفقیت آثار هنرمندان ایرانی در بسیاری از جشنواره ها و مسابقات بین المللی به دلیل حفظ همین فرهنگ و هویت ایرانی است. 

نا گفته نماند در دستور کار این پروژه مشترک دانشجویان رشته های سینما و انیمیشن دو دانشگاه هنر و دانشگاه فیلم بابلزبرگ کنراد وولف آلمان، چهار فیلم کوتاه داستانی و یک اثری مشترک ترکیبی قرار دارد که این آثار در پایتخت های ایران و آلمان تولید و منتشر خواهند شد.

 

: برای دریافت مشاوره درباره اعزام دانشجویان هنر ایران به آلمان فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

نظر خود را درباره «اعزام دانشجویان هنر ایران به آلمان» در کادر زیر بنویسید :

2 * 8 = ?