کد مطلب:  68698 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
اعتصاب نویسندگان هالیوود

اعتصاب نویسندگان هالیوود

نویسندگان هالیوود به دلیل امنیت شغلی پایین و دستمزد کم اعتصاب کرده‌اند و به همین دلیل پروژه‌های بزرگ هالیوودی هم تعطیل شده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

چند روزی است که نویسندگان هالیوود اعتصاب کرده‌اند و به طور حتم بسیاری از پروژه‌های فیلم و سریالهای هالیوودی هم دستخوش تغییراتی در پخش خواهند شد. به گزارش آسمونی، نویسندگان هالیوود نگران آینده نامعلوم خود هستند. از یک طرف هوش مصنوعی می‌تواند خطر جدی برای از دست دادن شغل آنها شود و از طرف دیگر دستمزد پایین هم دلیل دیگر این اعتصاب است.

نویسندگان هالیوود معتقدند که تولیدات تلویزیونی به‌خاطر سرمایه‌گذاری‌های چند میلیارد دلاری استودیوها در سرویس‌های استریم افزایش بسیار زیادی داشته اما دستمزد آن‌ها بسیار پایین نگهداشته شده است. نویسندگان هالیوود خواستار افزایش حقوق هستند و آنها همچنین نگران هوش مصنوعی می‌باشند.

اعتصاب نویسندگان هالیوود بر تولید سریال‌هایی مانند سریال چیزهای عجیب هم اثر گذاشته و برادران دافر کارگردانان این سریال گفتند که تولید فصل پنجم و آخر سریال نتفلیکس به دلیل اعتصاب نویسندگان هالیوود به تعویق افتاده است.

پس از آن حالا نوبت توقف فصل 2 سریال The Last of Us رسیده است. گفته شده کریگ مازن یکی از خالقان سریال آخرین بازمانده از ما با دیگر اعضای انجمن نویسندگان آمریکا در صف اعتراضات است و همچنین نیل دراکمن دیگر خالق سریال هم سر کارش نمی‌باشد.

حال باید دید عواقب اعتصاب نویسندگان فیلم و سریال‌های آمریکایی چه خواهد شد ولی باید گفت که با ادامه‌دارشدن این اعتصابات، شاهد توقف بسیاری از پروژه‌ها خواهیم بود.

: برای دریافت مشاوره درباره اعتصاب نویسندگان هالیوود فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «اعتصاب نویسندگان هالیوود» در کادر زیر بنویسید :
5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید