کد مطلب:  67428 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
فرصت اعتراض سازمان مالیات به مالکان خانه‌های خالی

فرصت اعتراض سازمان مالیات به مالکان خانه‌های خالی

مالکان (اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی) دارای بیش از یک واحد مسکونی خالی موضوع ماده (54) مکرر قانون مالیات‌های مستقیم مصوب سال 99یک ماه فرصت اعتراض دارند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

طبق اعلام سازمان امور مالیاتی کشور کلیه مالکان (اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی) دارای بیش از یک واحد مسکونی خالی موضوع ماده (54) مکرر قانون مالیات‌های مستقیم مصوب سال 99یک ماه فرصت اعتراض دارند.

به گزارش آسمونی، از سازمان امور مالیاتی، در راستای اجرای ماده (54) مکرر قانون مالیات‌های مستقیم مصوب 1399/09/05 و حسب اطلاعات دریافتی از وزارت راه و شهرسازی در خرداد ماه سال جاری، برگ مطالبه‌های مالیات متعلق به مالکان بیش از یک واحد مسکونی خالی در سال 1400 صادر و در درگاه ملی خدمات الکترونیکی مالیاتی به نشانی www.my.tax.gov.ir بارگذاری شده است.

تمام مالکان مشمول می‌توانند برای مشاهده برگ مطالبه و پرداخت مالیات متعلق، به درگاه مذکور مراجعه کنند. لازم به ذکر است، چنانچه مالکان محترم نسبت به مبلغ مالیات تعیین شده، خالی نبودن واحد مسکونی و یا سایر موارد حسب مورد معترض است می‌توانند اعتراض خود را حداکثر ظرف مدت 30 روز از تاریخ مشاهده برگ مطالبه، در درگاه خدمات الکترونیکی مزبور ثبت و مراتب را از واحدهای امور مالیاتی ذی ربط پی‌گیری کنند.

: برای دریافت مشاوره درباره فرصت اعتراض سازمان مالیات به مالکان خانه‌های خالی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «فرصت اعتراض سازمان مالیات به مالکان خانه‌های خالی» در کادر زیر بنویسید :
4 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید