کد مطلب:  63749 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
اعتراض فدراسیون کشتی ایران به میزبانی نامناسب مغولستان

اعتراض فدراسیون کشتی ایران به میزبانی نامناسب مغولستان

دراسیون کشتی طی نامه ای به دولت تورلیخانف به میزبانی نامناسب مغولستانی ها از رقابت های قهرمانی بزرگسالان آسیا اعتراض کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، فدراسیون کشتی طی نامه ای به دولت تورلیخانف به میزبانی نامناسب مغولستانی ها از رقابت های قهرمانی بزرگسالان آسیا اعتراض کرد. از جمله مواردی که فدراسیون کشتی در این نامه به تورلیخانوف متذکر شده است، اسکان تیم ایران در هتلی به نام بایناگول است که استانداردهای میزبانی در آن رعایت نشده و بنا بر گزارش های پزشک و متخصص تغذیه اعزامی به این مسابقات، با قید فوریت نیازمند بازنگری و پیگیری است.

بر این اساس غذاهای موجود در رستوران این هتل از تنوع و کیفیت مناسب برای کشتی گیران برخوردار نیست و آب معدنی که جزء اساسی ترین نیازهای هر ورزشکاری محسوب می شود، غیر از این هیچ گونه نوشیدنی دیگری نیز همراه با غذا توزیع نمی شود. نکته مهم اینکه اگر ورزشکاری تقاضای آب یا نوشیدنی دیگری را داشته باشد باید هزینه آن را به صورت مجزا پرداخت کند. این موضوع در حالی اتفاق افتاده که هر نفر مبلغ 200 دلار برای هر روز اقامت در این هتل پرداخت کرده است و رفتار مسئولان هتل منطقی به نظر نمی رسد.

تمامی این موضوعات در حالی رخ داده که هیچ نماینده یا مسئولی از فدراسیون مغولستان در هتل حضور ندارد تا سرپرست تیم بتواند این موارد را با آنها در میان بگذارد.

: برای دریافت مشاوره درباره اعتراض فدراسیون کشتی ایران به میزبانی نامناسب مغولستان فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «اعتراض فدراسیون کشتی ایران به میزبانی نامناسب مغولستان» در کادر زیر بنویسید :
3 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید