کد مطلب:  64180  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
اطلاعیه باشگاه سپاهان دررابطه با بلیت‌فروشی بازی با استقلال

اطلاعیه باشگاه سپاهان دررابطه با بلیت‌فروشی بازی با استقلال

باشگاه فولاد مبارکه سپاهان ضمن قدردانی از صبر و شکیبایی هوداران پایان بلیت فروشی دیدار تیم های فولاد مبارکه سپاهان  و استقلال تهران را اعلام کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، باشگاه فولاد مبارکه سپاهان ضمن قدردانی از صبر و شکیبایی هوداران پایان بلیت فروشی دیدار تیم های فولاد مبارکه سپاهان  و استقلال تهران را اعلام کرد. در اطلاعیه سپاهان آمده: با توجه به اینکه تمامی بلیت‌های این دیدار براساس سی درصد مجاز ابلاغ شده به صورت اینترنتی به فروش رفته است، از هواداران فهیم تیم‌های فوتبال فولاد مبارکه سپاهان و استقلال تهران درخواست می‌شود در صورتی که موفق به خرید بلیت نشده‌اند به ورزشگاه بزرگ نقش‌جهان مراجعه نکنند و از طریق گیرنده‌های تلویزیونی تماشاگر این دیدار باشند.

با توجه به دستور ستاد ملی مقابله با کرونا، رعایت پروتکل‌های بهداشتی و استفاده از ماسک در ورزشگاه الزامی است. ارائه کارت شناسایی معتبر، کارت واکسیناسیون و بارکد بلیت خریداری شده هنگام ورود به ورزشگاه الزامی می‌باشد.

هوادارن محترم فوتبال توجه داشته باشند، فقط از گیت‌های اعلام شده اجازه ورود به ورزشگاه بزرگ نقش‌جهان را دارند و از آوردن اشیاء ممنوعه به ورزشگاه خودداری کنند. رعایت نکردن هر یک از موارد فوق باعث جلوگیری از ورود فرد به ورزشگاه خواهد شد.

: برای دریافت مشاوره درباره اطلاعیه باشگاه سپاهان دررابطه با بلیت‌فروشی بازی با استقلال فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

نظر خود را درباره «اطلاعیه باشگاه سپاهان دررابطه با بلیت‌فروشی بازی با استقلال» در کادر زیر بنویسید :

2 * 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید