کد مطلب:  66706 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
اطلاعات لو رفته از بازی Assassin's Creed Mirage

اطلاعات لو رفته از بازی Assassin's Creed Mirage

بازی Assassin's Creed Mirage عنوان بعدی سری اساسینز کرید خواهد بود که توسط یوبیسافت در دست تولید قرار دارد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، جدید‌ترین عنوان از سری Assassin's Creed، قرار است با نام Mirage عرضه شود و روایت‌گر سرگذشت باسیم ابن اسحاق خواهد بود.

بر اساس اطلاعاتی که یکی از افشاگران با سابقه در خصوص سری بازی‌های Assassin's Creed منتشر کرده است، عنوان میراژ قرار است تنها در شهر بغداد جریان داشته باشد که شامل 4 منطقه کلی است و هر کدام از این مناطق، حاکم و سردسته مخصوص به خود را خواهد داشت.

این بازی قرار است بازگشت به ریشه‌ها را برای سری Assassin's Creed رقم بزند و امکان پرتاب چاقو، قایم شدن در پشت بام‌ها و تعداد بسیار زیاد NPC را درون شهر شامل شود. طبق اطلاعات منتشر شده، سیستم جمعیت در این بازی قرار است همانند بازی Unity که در زمان انقلاب فرانسه جریان داشت، اجرایی شود. 

برخی دیگر از اطلاعاتی که افشا شده است، مربوط به نحوه اجرای پارکورها در جهت بالا رفتن از دیوار، کشتن دشمنان با قابلیت اسلوموشن و همچنین مخفی کاری بیشتر می‌شود. این عنوان قرار است سبک RPG را که از عناوین Origins به بعد پیاده سازی شد، کنار بگذارد و به همان حالت سابق که بسیاری از طرفداران علاقه‌مند آن هستند باز گردد. علاوه بر این طبق اطلاعات منتشر شده، این عنوان روایت‌گر داستان علی‌بابا و چهل دزد بغداد می‌باشد که یکی از معروف‌ترین داستان‌های هزار و یک شب است.

: برای دریافت مشاوره درباره اطلاعات لو رفته از بازی Assassin's Creed Mirage فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «اطلاعات لو رفته از بازی Assassin's Creed Mirage» در کادر زیر بنویسید :

3 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید