کد مطلب:  66391 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
اشتباه EA باعث فروش FIFA 23 با قیمت کمتر از یک دلار شد

اشتباه EA باعث فروش FIFA 23 با قیمت کمتر از یک دلار شد

اشتباه الکترونیک آرتز موجب شده است تا برخی از کاربران هندی اپیک گیمز بتوانند بازی FIFA 23 را با قیمتی معادل با تنها 6 سنت خریداری کنند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، اشتباهات شرکت الکترونیک آرتز باعث شده است تا قیمت بازی FIFA 23 در فروشگاه اپیک گیمز به کمتر از یک دلار کاهش یابد و برخی از کاربران توانسته‌اند بازی را با قیمت استثنایی تنها 6 سنت خریداری کنند.

اشتباهات شرکت الکترونیک آرتز در بازی‌های ویدیویی بر کسی پوشیده نیست! از انتشار بازی Anthem که باعث سوختن کنسول‌های بازی می‌شد گرفته، تا اشتباهات مضحکی که در سری بازی‌های FIFA شاهد آن بوده‌ایم. حال شرکت الکترونیک آرتز پا را فراتر گذاشته است و اشتباهات این شرکت در دنیای واقعی نیز وارد شده است. 

البته موردی که در این اتفاق باعث خرسندی است، آن است که در این اتفاق، الکترونیک آرتز متحمل ضرر شده است و این بار اشتباهات این شرکت به سود بازیبازان تمام شده است! اتفاقی که معمولا به صورت برعکس رخ می‌دهد و این بازیبازان هستند که درگیر مشکلات می‌شوند.

عنوان FIFA 23 مدت زمانی است که معرفی شده است و قرار است در ماه مهر 1401 برای کنسول‌های نسل هشتم، نهم، رایانه‌های شخصی و کنسول دستی نینتندو سوئیچ در دسترس قرار بگیرد. این بازی برای کنسول‌های بازی و رایانه‌های شخصی در دو نسخه استاندارد، آلتیمیت در دسترس خواهد گرفت؛ در حالی که نسخه نینتندو سوئیچ با عنوان لگاسی شناخته می‌شود.

در اشتباه رخ داده، نسخه آلتیمیت ادیشن بازی FIFA 23 که قیمتی صد دلاری دارد، با قیمتی برابر با 4.8 روپیه هند، معادل 6 سنت در فروشگاه اپیک استور هند قرار گرفته است و بسیاری از کاربران توانسته‌اند بازی را فورا خریداری کنند.

این در حالی است که شرکت الکترونیک آرتز به سرعت متوجه اشتباه پیش آمده شده است و قیمت بازی را به قیمت اصلی آن برگردانده است. همچنین الکترونیک آرتز اعلام کرده است که به کسانی که توانسته‌اند بازی را با قیمت پایین خریداری کنند، احترام خواهد گذاشت و ضرر وارده را خواهد پذیرفت.

در انتها لازم به ذکر است که بازی FIFA 23 قرار است در تاریخ 8 مهر برای کنسول‌های نسل هشتم، نهم، رایانه‌های شخصی، استادیا و نینتندو سوئیچ عرضه شود. از قابلیت‌های جدید این عنوان می‌توان به کراس پلی اشاره کرد که اجازه می‌دهد بازیکنان با کنسول‌های متفاوت بتوانند با یکدیگر به رقابت بپردازند.

: برای دریافت مشاوره درباره اشتباه EA باعث فروش FIFA 23 با قیمت کمتر از یک دلار شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «اشتباه EA باعث فروش FIFA 23 با قیمت کمتر از یک دلار شد» در کادر زیر بنویسید :

5 * 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید