درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
به چه کسی اسپانسر بازیگر می گویند؟

به چه کسی اسپانسر بازیگر می گویند؟

اسپانسر بازیگر، به تازگی در انواعی از آگهی ها در فضای مجازی به چشم می خورد. اما اصلاً اسپانسر بازیگر یعنی چی؟!
زمان مطالعه: 1 دقیقه

اسپانسر بازیگر را این روزها در آگهی های فضای مجازی زیاد می بینیم. اما جذب بازیگر از این طریق به چه صورت انجام می پذیرد و مختص چه گروه های سنی است؟ در ادامه مطلب آسمونی درباره اسپانسر بازیگری و معنای آن بیشتر می پردازیم.

اسپانسر بازیگر چیست؟

خب ممکن است با دیدن آگهی های این چنین در فضای مجازی این سوال برایتان پیش آمده باشد که اسپانسر بازیگر یعنی چی؟! عبارتی جدید است که کمتر کسی با آن آشنایی دارد.

اسپانسر بازیگر را به افرادی می گویند که میل و علاقه شدیدی به بازیگر شدن دارند و می خواهند زودتر به رویای بازیگر شدن برسند. همچنین آنها می توانند در کنار نقش های اصلی و بازیگران سرشناس در فیلم های سینمایی و سریال ها نقش آفرینی کنند. فقط کافیست برای رسیدن به آرزوی بازیگر شدن، عوامل سینما را متوجه استعدادها و مهارت های خود کنند تا بعد از کشف استعداد این افراد، به آنها نقش کوتاهی داده شود. 

همچنین برای شروع هر کاری نیاز به سرمایه است، بنابراین برای اسپانسر بازیگر شدن، همانطور که از نامش پیداست، در ازای تقبل مقدار کوچکی از هزینه های تولید، می توان به ایفای نقش در فیلم پرداخت. البته افرادی که به عنوان بازیگر اسپانسر وارد این زمینه می شوند، قطعاً آموزش هایی به آنها ارائه می شود تا بتوانند از پس نقش خود بر آیند و خوش بدرخشند.

افراد علاقه مند می توانند کم کم کار خود را با نقش های کوتاه شروع کرده و سپس بعد از دیده شدن، به آنها نقش های بیشتر و بهتری ارائه می شود.

همچنین در حین کار، می توانند به کسب مهارت های بازیگری بپردازند و دوره های آموزشی را بگذرانند تا بتوانند بطور حرفه ای تر به کار بازیگری مشغول شوند.

همه افراد علاقه مند از کودکان گرفته تا بزرگسالان همگی می توانند از این طریق وارد حرفه بازیگری شوند و هیچ محدودیت سنی ندارد.

: برای دریافت مشاوره درباره به چه کسی اسپانسر بازیگر می گویند؟ فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «به چه کسی اسپانسر بازیگر می گویند؟» در کادر زیر بنویسید :

9 - 3 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید