کد مطلب: 64644 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
استوری جنجالی کتایون ریاحی از سعید پورصمیمی

استوری جنجالی کتایون ریاحی از سعید پورصمیمی

کتایون ریاحی استوری عجیبی از استاد سعید پورصمیمی که در جشنواره کن به سر می برد منتشر کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

کتایون ریاحی بازیگر سینما و تلویزیون از سعید پورصمیمی استوری عجیبی را در پیج شخصی خود منتشر کرد و بر روی عکس وی ضربدر قرمز رنگی کشید و 800 زن را منشن کرد که نشان از آزار جنسی بازیگران زن دارد.

ماجرای استوری کتایون ریاحی

به گزارش آسمونی روزهایی که فیلم برادران لیلا در جشنواره فیلم کن می درخشید و بازیگران این فیلم که یکی از آنها استاد سعید پورصمیمی که همیشه بی حاشیه بوده، می باشد، استوری کتایون ریاحی با درج «سعید پورصمیمی آقای نقش مکمل سینمای ایران»، منتشر شد. مدتی است که بسیاری از سینماگران زن سینما و تئاتر ایران به خشونت های جنسی اعتراض دارند.

استوری کتایون ریاحی از سعید پورصمیمی

سعید پورصمیمی متولد 9 اسفند ماه 1322 می باشد و بازیگر و کارگردان سینما و تئاتر است. جدیدترین فیلم وی برادران لیلا است که با عوامل این فیلم در فستیوال کن حضور داشت. عکسی با ضربدر قرمز در پیج کتایون ریاحی زمانی منتشر شد که 5 خرداد ماه 1401 سعید پورصمیمی در فوتوکال فیلم برادران لیلا حضور داشت و از بازی وی نیز در این فیلم تمجید شد.

اما پس از این استوری، کتایون ریاحی با درج پستی به طور کامل از این آزار سخن گفت. وی عکسی از خود منتشر کرد که مربوط به 25 سال قبل بود. زمانی که داوود رشیدی ریاست هیئت مدیره خانه سینما و پورصمیمی دستیار او بود. در همان زمان این اتفاقات رخ داد.

حواشی پس از استوری

اما پس از انتشار استوری و پست اینستاگرامی کتایون ریاحی، انتقاداتی هم از سوی چند تن از بازیگران گفته شد. پانته آ بهرام از نام بردن افراد انتقاد کرد و این کار را ناشایست دانست. وی تعرض و آزار را گاهی آزار کلامی عنوان کرد و گفت این شک و شبهه برای ما بازیگران زن بد تمام می شود.

 

: برای دریافت مشاوره درباره استوری جنجالی کتایون ریاحی از سعید پورصمیمی فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

نویسنده ر‌ُمان های راز گورستان مخفی و سکوت پرستو, همچنین فعال در بخش‌های مُد و زیبایی و سینمایی بخصوص معرفی جدیدترین فیلم و سریال‌های کره‌ای داخل آسمونی

Educated in English
Interested in Korean

نظر خود را درباره «استوری جنجالی کتایون ریاحی از سعید پورصمیمی» در کادر زیر بنویسید :

7 - 4 = ?