کد مطلب:  65533  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
استوری مشکوک رافائل سیلوا مدافع استقلال!

استوری مشکوک رافائل سیلوا مدافع استقلال!

رافائل سیلوا مدافع برزیلی فصل گذشته الفیصلی عربستان بود که در نقل و انتقالات زمستانی به استقلال پیوست.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

رافائل سیلوا مدافع برزیلی فصل گذشته الفیصلی عربستان بود که در نقل و انتقالات زمستانی به استقلال پیوست. در روزهایی که آبی پوشان به دلیل از دست دادن سیاوش یزدانی و حسین مرادمند روزهای پرالتهابی را سپری می کردند اما جذب سیلوا توانست قدرت خط دفاعی استقلال را افزایش دهد. آبی ها با حضور این بازیکن و مدافعان دیگری مانند غلامی و دانشگر توانستند عنوان بهترین خط دفاع تاریخ لیگ برتر را به خود اختصاص دهند اما قرارداد کوتاه مدت و 6 ماهه این بازیکن سبب شده بود تا او در پایان لیگ گذشته بازیکن آزاد شود.

به گزارش آسمونی، طی روزهای گذشته مدیران استقلال از طریق مدیربرنامه های سیلوا باب مذاکره را با این بازیکن باز کرده بودند و حتی گفته شد طرفین به توافق شفاهی دست یافته اند اما استوری که سیلوا منتشر کرد، به نظر نشانه ای از پایان همکاری طرفین است. سیلوا در این استوری نوشته است که هواداران استقلال همیشه در قلب من هستند تا بدین صورت جدایی خود را اعلام کند. باید دید واکنش مدیران باشگاه در این خصوص چه خواهد بود.

: برای دریافت مشاوره درباره استوری مشکوک رافائل سیلوا مدافع استقلال! فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

نظر خود را درباره «استوری مشکوک رافائل سیلوا مدافع استقلال!» در کادر زیر بنویسید :

6 - 2 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید