کد مطلب:  63409 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
استقلال 0-0 پیکان؛ درخشش حسینی و فرار استقلال از شکست

استقلال 0-0 پیکان؛ درخشش حسینی و فرار استقلال از شکست

تیم فوتبال استقلال در چارچوب آخرین رقابت از هفته بیست و چهارمین هفته لیگ برتر فوتبال در دیداری سخت و نفسگیر در مقابل پیکان به تساوی دست پیدا کرد.
زمان مطالعه: 2 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، شب گذشته استقلال تهران در ورزشگاه آزادی و در چارچوب هفته 24ام لیگ برتر فوتبال و با حضور تماشاگران در برابر تیم پیکان به تساوی بدون گل رضایت داد.

در ابتدا نیمه نخست با بازی متعادل مسان دو تیم آغاز شد و هر دو تیم کمی دست به عصا کار کردند و موقعیت های چندانی روی دروازه ها ایجاد نشد و بازی بیشتر در بخش میانی زمین دنبال می شد.

تنها در دو لحظه از این مسابقه موقعیت هایی خطرناکی ایجاد شد که اولی در دقیقه 17 و روی حرکت ترکیبی تیم پیکان مهاجم این تیم صاحب یک موقعیت عالی برای به ثمر رساندن گل شده بود که با واکنش دروازه بان تیم استقلال مواجه شد و توپ برگشتی نیز با بی ذقتی دیگر بازیکن تیم پیکان بعنی محمد قاسمی نژاد به بیرون رفت.

صحنه حساس دوم این نیمه نیز در دقیقه 33 رخ داد که ضربه عالی جعفر سلمانی با واکنش دروازبان تیم پیکان راهی کرنر شد.

البته یکی از مهمترین و بحث برانگیز ترین اتفاقات این هفته لیگ برتر فوتبال کشورمان نیز در دقیقه 40 رخ داد که در آن سیلوا، بازیکن خارجی تیم فوتبال استقلال با مرتکب شدتن خطا بر روی صالحی او را متوقف کرد که پس از آن و به تشخیص داور مسابقه با کارت قرمز مواجه شد و از بازی اخراج شد.

با آغاز نیمه دوم و تعویض ژستد با روزبه چشمی، تیم استقلال کمی بهتر کار را آغاز کرد و توانست چند موقعیت نسبتا خوب روی دروازه پیکان ایجاد کند اما بازی پس از چند دقیقه دوباره در اختیار پیکان قرار گرفت و در دقیقه 60 دو موقعیت عالی به دست آوردند که بی‌دقتی مهاجمان پیکان و واکنش‌های عالی سیید حسین حسینی مانع از باز شدن دروازه استقلال شد.

فرهاد مجیدی با اتنجام دو تعویض دیگر تلاش کرد روند بازی را به نفع استقلال تغییر دهد اما شوت خطرناک سبحان خاقانی در دقیقه 69 با اختلاف زیادی از کنار دروازه به بیرون رفت.

پیکانی‌ها پنج دقیقه بعد دوباره صاحب یک موقعیت تک به تک شدند که محمد جواد آزاده موفق شد حسینی، دروازه بان تیم استقلال را از پیش رو بردارد اما بلافاصله به دروازه برگشت و با واکنشی فوق‌العاده، شوت آزاده را منحرف کرد تا این توپ به تیرک دروازه برخورد کند و وارد دروازه نشود.

استقلال در دقایق پایانی و با یک یار کمتر فشار زیادی را از سوی پیکان تحمل می کرد و تیم پیکان با تمام عناصر هجومی خود به دنبال تحمیل اولین شکست به تیم صدرنشین لیگ برتر بودند اما بازد هم در دقیقه 86 با واکنش دیدنی سید حسین حسینی این تیم از به ثمر رساندن کل باز ماند تا بازی با همان نتیجه بدون گل به پایان برسد.

 

: برای دریافت مشاوره درباره استقلال 0-0 پیکان؛ درخشش حسینی و فرار استقلال از شکست فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «استقلال 0-0 پیکان؛ درخشش حسینی و فرار استقلال از شکست» در کادر زیر بنویسید :
2 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید