کد مطلب:  65429 
درج نظر
ویرایش پست
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
استقلال به دنبال توافق با رایان تفضلی

استقلال به دنبال توافق با رایان تفضلی

تیم فوتبال پرسپولیس تهران یکی از موفق‌ترین تیم‌های نقل و انتقالات به شمار می‌رود و اکنون استقلال نیز استارت کار خود را با تمدید قرارداد ستاره‌ها زده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، فصل نقل و انتقالات فوتبال ایران به جایی برای گمانه‌زنی‌های رسانه‌ای تبدیل شده و هر روز یک خبر از احتمال پیوستن یک ستاره‌ به تیم‌های لیگ برتری منتشر می‌شود. تیم فوتبال پرسپولیس تهران یکی از موفق‌ترین تیم‌های نقل و انتقالات به شمار می‌رود و اکنون استقلال نیز استارت کار خود را با تمدید قرارداد ستاره‌ها زده است.

این تیم همچنین سجاد شهباززاده و رضا میرزایی از سپاهان و امید حامدی‌فر را از تیم صنعت نفت آبادان به خدمت گرفته است. این نفرات به صلاحدید ریکاردو ساپینتو به تیم اضافه شدند و این مربی قرار است لیست خریدی از بازیکنان خارجی نیز در اختیار باشگاه قرار دهد. براساس اخبار منتشره در رسانه‌ها یکی از این بازیکنان رایان تفضلی است که ملی‌پوش دورگه فوتبال ایران به شمار می رود.

وی سابقه بازی در تیم‌ هال سیتی انگلیس را در کارنامه دارد و در گذشته نیز اخباری مبنی بر دعوت وی به تیم ملی فوتبال ایران به گوش می‌رسید. رایان تفضلی 15 بازی را با پیراهن هال‌سیتی انجام داد و 2 گل نیز برای این تیم به ثمر رساند. وی فصل گذشته هم مدنظر استقلال بود اما این انتقال صورت نگرفت.

: برای دریافت مشاوره درباره استقلال به دنبال توافق با رایان تفضلی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «استقلال به دنبال توافق با رایان تفضلی» در کادر زیر بنویسید :

3 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید