کد مطلب:  68110 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
صدور مجوز استخدام ۱۵۰۰ نفر در بیمارستان حضرت مهدی (عج)

صدور مجوز استخدام ۱۵۰۰ نفر در بیمارستان حضرت مهدی (عج)

رییس دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

رییس دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: مجوز استخدام یک هزار و ۵۰۰ نفر در کلان بیمارستان هوشمند حضرت مهدی (عج) با همکاری وزیر بهداشت دریافت شده که فرایندهای نهایی آن در حال تکمیل است. حسین قناعتی افزود: در بازدیدهای میدانی از این کلان بیمارستان، شاهد رضایتمندی بیماران و همراهان آنها از خدمات درمانی ارائه شده هستیم و امیدواریم ظرف ۶ ماه آینده، این ابرطرح درمانی کشور، با ۱۰۰ درصد ظرفیت بکار گرفته شود.

به گزارش آسمونی، وی با اشاره به افتتاح رسمی کلان بیمارستان هوشمند حضرت مهدی(عج) تهران در اسفند سال گذشته و همزمان با عید نیمه شعبان با حضور رئیس جمهوری، اظهار داشت: از آن روز تاکنون فرایند توسعه این ابرطرح دنبال شده است.

قناعتی ادامه داد: از زمان افتتاح رسمی کلان بیمارستان هوشمند حضرت مهدی(عج)، بخش‌های آی سی یو و دیالیز این بیمارستان فعال است و تا پایان هفته جاری نیز انتقال بخش اورژانس انجام می‌شود و در خدمات هوشمند بیمارستان حضرت مهدی(عج) وزارت ارتباطات و بیمه‌ها سهیم هستند.

وی تصریح کرد: بخش‌هایی که از بیمارستان امام خمینی به کلان بیمارستان حضرت مهدی(عج) منتقل می‌شوند، بلافاصله آماده پذیرش بیماران خواهند شد.

: برای دریافت مشاوره درباره صدور مجوز استخدام ۱۵۰۰ نفر در بیمارستان حضرت مهدی (عج) فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «صدور مجوز استخدام ۱۵۰۰ نفر در بیمارستان حضرت مهدی (عج)» در کادر زیر بنویسید :
5 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید