ارزیابی مهاجرت
کد مطلب:  72077 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 4 دقیقه
از کجا بفهمیم کولر گازی جنرال گلد چند هزار است؟

از کجا بفهمیم کولر گازی جنرال گلد چند هزار است؟

یکی از روش‌ هایی که بسیاری از مشتریان به دلیل عدم داشتن اطلاعات کافی و اعتماد اشتباه به افراد انجام می ‌دهند و به آن توجه نمی‌ کنند، تغییر ظرفیت محصول است.
زمان مطالعه: 4 دقیقه

یکی از چالش‌های بزرگ در فرآیند خرید کولر گازی، تصمیم ‌گیری صحیح و اطمینان از کیفیت محصول است. به دلیل وجود کلاهبردار ها و افراد نادرست ممکن است مشکلاتی در این زمینه پیش بیاید. در این مقاله، به بررسی نحوه تشخیص کولرگازی اصل و چند هزار بودن آن می پردازیم. این راهکار ها به شما کمک می ‌کنند تا از خرید محصولات غیر اصل جلوگیری کنید همچنین ممکن است قطعاتی در محصول استفاده شود که مغایرت داشته باشد با اطلاعات درج شده روی محصول. به همین دلیل رعایت این نکات می تواند به شما هنگام خرید کمک زیادی کند.

چگونه بفهمیم کولرگازی چند هزار است؟

ظرفیت کولر های گازی از سایز های ۶۰۰۰ و ۹۰۰۰ متغیر بوده و شروع می شود و تا مدل های  ۶۰۰۰۰ و در موارد صنعتی به سایزهای بزرگتری هم پیش می رود .

اطلاعات کولر گازی به طور کامل در برچسب محصول که بر روی بدنه چسبیده است ذکر شده است. اما آیا این برچسب تضمین کننده واقعیت محصول است؟ متأسفانه برای دلایل مختلف نه! افرادی که به دنبال سود بیشتر هستند، اغلب برچسب محصولات را تغییر می ‌دهند و محصولات با مشخصات کمتر را با برچسب مشخصات بالاتر به شما می ‌فروشند و قیمت بسیار بیشتر از واقعیت محصول را از شما می ‌گیرند.

یکی از روش‌ هایی که بسیاری از مشتریان به دلیل عدم داشتن اطلاعات کافی و اعتماد اشتباه به افراد انجام می ‌دهند و به آن توجه نمی‌ کنند، تغییر ظرفیت محصول است.

افراد زیادی برچسب کولر گازی ۱۸۰۰۰ را به کولر گازی ۱۲۰۰۰ چسبانده و به شما می فروشند. در واقعیت، تشخیص محصول با ظرفیت مغایر بسیار دشوار است و نباید تنها به برچسب اعتماد کرد. به همین دلیل در ادامه روش‌ هایی را مورد بررسی قرار می دهیم که توسط آن ها می توانید به واقعی بودن این اطلاعات پی ببرید.

تشخیص اندازه و ظرفیت کولر گازی از مدل آن

یکی از روش‌ های ارائه شده توسط بسیاری از وب‌ سایت‌ ها برای تشخیص ظرفیت کولر گازی، مشاهده پلاک یا برچسب کولر گازی است. با این حال، افراد نادرست ممکن است با تغییر برچسب نصب شده روی کولر گازی، مدل را نیز تغییر دهند و اطلاعات اشتباهی به شما ارائه دهند.

به هر حال، روش تشخیص ظرفیت کولر گازی به این شکل است که از عدد ظرفیت دستگاه ( مدل نامبر و یا همان کد مدل آن ) می توان تشخیص داد که آیا قطعات این محصول اصل می باشد یا عوض شده است.

بررسی کردن قطر لوله کولرگازی

با توجه به اینکه برخی از افراد ممکن است برچسب کولر گازی را به طور کلی تغییر داده باشند و روش اول کارساز نباشد یک روش دیگر هم وجود دارد که بر اساس آن می توان تشخیص داد که در ادامه آن را بررسی می کنیم.

این روش بر اساس بررسی قطر لوله‌ های رفت و برگشت کولر گازی عمل می ‌کند. شما باید قطر لوله‌ ها را بررسی کنید و سپس قطر لوله‌ های متناظر با ظرفیت مورد نظر خود را در جدول زیر پیدا کنید.

این جدول شامل اطلاعات مربوط به قطر لوله ‌ها و ظرفیت‌ های کولر گازی‌ های مختلف است و به شما کمک می‌ کند تا ظرفیت واقعی کولر گازی را تشخیص دهید.

ظرفیت

قطر لوله رفت (اینورتر)

قطر لوله برگشت (اینورتر)

قطر لوله رفت (معمولی)

قطر لوله برگشت (معمولی)

۹۰۰۰

۶ میلی متر

۱۰ میلی متر

۶ میلی متر

۱۰ میلی متر

۱۲۰۰۰

۶ میلی متر

۱۲ میلی متر

۶ میلی متر

۱۲ میلی متر

۱۸۰۰۰

۶ میلی متر

۶ میلی متر

۱۰ میلی متر

۱۶ میلی متر

۲۴۰۰۰

۶ میلی متر

۱۶ میلی متر

۱۰ میلی متر

۱۶ میلی متر

۳۰۰۰۰

۱۰ میلی متر

۱۶ میلی متر

۱۰ میلی متر

۱۶ میلی متر

۳۶۰۰۰

۱۰ میلی متر

۲۰ میلی متر

۱۰ میلی متر

۲۰ میلی متر

 

با وجود مسائلی که ممکن است در تشخیص ظرفیت کولر گازی به وجود آید، یکی از بهترین راه ‌ها برای اطمینان از ظرفیت واقعی محصول، مشاوره از کارشناسان مجرب و قابل اعتماد است. همچنین، خرید از فروشگاه‌هایی که بازخورد مثبت بیشتری از مشتریان خود دریافت کرده ‌اند و به عنوان مؤسسات معتبر شناخته می‌شوند، توصیه می‌شود.

برای خرید کولر گازی اصل و اطمینان از خرید با اطلاعات دقیق و قطعی، به وب‌ سایت جنرال گلد مراجعه کنید. جنرال گلد به عنوان نماینده اصلی برند جنرال گلد در ایران فعالیت می‌ کند و محصولات اصلی این برند را ارائه می ‌دهد.

سایت جنرال گلد هنگام خرید ویژگی ها و خدمات مثبت زیادی را در اختیار مشتریان قرار می دهد که می توان به مواردی همچون خدمات پس از فروش، ارسال رایگان درب منزل، دریافت هزینه کالا هنگام دریافت کالا، گارانتی، پشتیبانی و .... اشاره کرد.

اولین هدف جنرال گلد جلب رضایت مشتریان است به همین دلیل با خیال راحت می توانید به این فروشگاه اطمینان کنید و با خیال راحت خرید کنید و یک خرید بی نقص و ایمن با کیفیت محصولی بالا را تجربه کنید

همچنین برای دریافت مشاوره در زمینه خرید انواع کولر گازی  می توانید با پشتیبانان جنرال گلد در تماس باشید. تیم پشتیبانی جنرال گلد که متشکل از افرادی کار آمد و مجرب است همیشه آماده پاسخگویی به سوالات و نظرات شما می باشد.

نتیجه گیری

در نهایت، تشخیص ظرفیت واقعی یک کولر گازی ممکن است به دلیل تغییرات در برچسب ‌ها و دیگر عوامل دشوار باشد. اما با روش هایی که ذکر شد همچون بررسی اندازه لوله یا خواندن اطلاعات برچسب روی آن  و... که به وسیله این ها می توان تشخیص داد که این گولر گازی اصل هست و واقعا قدرتی که روی برچسب نوشته شده را دارا می باشد یا خیر.

اما بهترین راه اعتماد به کارشناسان مجرب و فروشگاه‌های مورد اعتماد است. همچنین، برای اطمینان از خرید کولر گازی اصلی و مطابق با مشخصات مورد نظر، می‌توانید به سایت جنرال گلد مراجعه کنید که نماینده اصلی برند جنرال گلد در ایران می ‌باشد.

منبع: https://www.gostaresh.news/بخش-صنعت-64/287397-نمایندگی-محصولات-جنرال-گلد-در-تهران

ارزیابی مهاجرت
: برای دریافت مشاوره درباره از کجا بفهمیم کولر گازی جنرال گلد چند هزار است؟ فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «از کجا بفهمیم کولر گازی جنرال گلد چند هزار است؟» در کادر زیر بنویسید :
5 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید