کد مطلب: 61076 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
از دسته های شخصی سازی شده Scuf برای PS5 رونمایی شد

از دسته های شخصی سازی شده Scuf برای PS5 رونمایی شد

از اولین سری از دسته های شخصی سازی شده شرکت معتبر Scuf رو نمایی شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، از اولین سری از دسته های شخصی سازی شده شرکت معتبر Scuf رو نمایی شد.

با منتشر شدن کنسول های نسل نهم و تغییر دسته های کنسول PS5 از سری دوال شاک به دوال سنس، و اضافه کردن قابلیت های جدید به این دسته ها، شرکت Scuf نیز اقدام به ساخت دسته های کاستومایز شده خود کرد که قابل تطبیق کامل را با کنسول PS5 داشته باشد.

این سری از دسته ها که اولین نسخه تولید شده این شرکت می باشد، امروز معرفی شد که با نام تجاری Reflex شناخته می شود و قیمت آغازی آن 200$ می باشد. لازم به ذکر است که تولید اول این دسته ها کاملا به فروش رسیده اند.

شکل کلی این دسته ها همانند دوال سنس می باشد با این تفاوت که نسخه های پیشرفته تر آن از قابلیت های بیشتری بهره می برند. این دسته ها در حالت کلی شامل دو پدال در بخش پشتی دسته هستند. همچنین دکمه ها و آنالوگ (شوک)ها و بدنه پشتی این دسته کاملا شخصی سازی شده است.

آنطور که گفته شده است، این دسته علاوه بر آنکه با کنسول PS5 همخوانی و تطابق کامل دارد، بر روی رایانه های شخصی هم قابل استفاده است. دو مدل ارزان این دسته ها شامل تریگرهای تطابقی هستند، این در حالیست که مدل پرمیوم، دارای بدنه ای ضدعرق است که مانع از سرخوردن دست بر روی دسته ها می شود.

بهترین نسخه این دسته، مدل Reflex FPS است که همانطور که از نام آن مشخص است، مناسب افرادیست که بیشتر به بازی های شوتر می پردازند. این دسته ها با تغییر حالت انطباقی که در دسته های جدید PS5 ایجاد شده است، دکمه های تریگر دسته را به حالت عادی تغییر داده است که همانند عمل کلیک کردن می باشد. این نسخه 260$ قیمت خواهد داشت.

با توجه به آنکه دسته های شرکت Scuf، معمولا با رنگ بندی های مختلف و قابلیت شخصی سازی عرضه می شوند، اما از آنجا که تازه تولیدات اول این شرکت در حال عرضه هستند، قرار است تنها رنگ مشکی رنگ در سال 2022 منتشر شود. رنگ های سفید، طوسی، نارنجی، آبی و قرمز قرار است در زمانی در آینده منتشر شود.

در صورت نیاز به مشاوره یا تبلیغات درباره موضوع فوق از طریق تلفن ثابت با شماره  02170705154 تماس بگیرید

معرفی نویسنده:

دانشجوی کارشناسی ارشد الکترونیک قدرت
علاقه مند به شعر، سینما، فوتبال و بازی های رایانه ای
"مرا هزار امید است و هر هزار تویی
شروع شادی و پایان انتظار تویی"

ثبت نظر درباره «از دسته های شخصی سازی شده Scuf برای PS5 رونمایی شد»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

6 - 3 = ?