درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
کرونا به ووهان بازگشت/ انجام بیش از 11 میلیون تست کرونا در چین

کرونا به ووهان بازگشت/ انجام بیش از 11 میلیون تست کرونا در چین

بیش از 1.3 میلیون نفر از ساکنان شهر یانگژو در خانه‌های خود قرنطینه هستند و تنها یک نفر از هر خانوار می‌تواند به صورت روزانه و برای خرید مایحتاج ضروری از خانه خ
زمان مطالعه: 1 دقیقه

 

به گزارش آسمونی،  چندین شهروند ووهان در روزهای گذشته به سویه جدید کووید 19 مبتلا شدند که در بیش از یک سال اخیر سابقه نداشته است. ووهان به عنوان محل ظهور ویروس کرونا در جهان شناخته می‌شود.

همچنین مقامات ووهان در روز دوشنبه از سرایت ویروس به 7 کارگر مهاجر در این شهر خبر دادند. آنها در اوایل شیوع همه‌گیری (ماه‌های اولیه سال 2020 میلادی) با  قرنطینه سفت و سخت ووهان چرخه انتقال عفونت را متوقف کرده و در طول یک سال گذشته مبتلای داخلی نداشتند.

بر اساس گزارش خبرگزاری ملی فرانسه : چین در روزهای اخیر و پس از شناسایی بیشترین تعداد مبتلا در یک روز کرونا در ماه‌های گذشته، شهروندان شهرهای شیوع کرونا را به ماندن در خانه محدود و خطوط حمل و نقل داخلی را قطع کرد. این کشور به صورت گسترده در حال انجام تست‌های کرونا میان شهروندان است.

چین در روز سه شنبه از شناسای 61 مبتلای داخلی خبر داد. نوع جدید دلتای کرونا پس از سرایت به نظافتچیان فرودگاه "نانجینگ" سریعا به ده‌ها شهر چین رسید. شهرهای اصلی چین مانند پکن در حال گرفتن تست کرونا از میلیون‌ها شهروند هستند. بسیاری از مجتمع‌های مسکونی پایتخت محصور شده و مراکز ارتباطی تحت قرنطینه قرار گرفته است.

تست کرونا در ووهان
تست کرونا در ووهان

مقامات شهر شرقی "یانگژو" در نزدیکی "نانجینگ" به عنوان جدیدترین شهر چین پس از شناسایی 40 مبتلای جدید داخلی دستور "در خانه بمانید" را صادر کرد. بیش از 1.3 میلیون نفر از ساکنان شهر یانگژو در خانه‌های خود قرنطینه هستند و تنها یک نفر از هر خانوار می‌تواند به صورت روزانه و برای خرید مایحتاج ضروری از خانه خارج شود.

پیش از یانگژو منطقه گردشگری "ژانگ جیاجی" در استان مرکزی "هونان" (Hunan) و شهر "ژوژو" دستورات مشابهی را برای قرنطینه 2 میلیون نفر از مردم این دو منطقه صادر کردند.

شیوع ماه گذشته کرونا در استان هونان پس از ابتلای تعدادی از افراد در فرودگاه نانجینگ و انتقال آن به تماشاگران یک تئاتر  در منطقه "ژانگ جیاجی" رخ داد. از آن زمان تا کنون مقامات هزاران نفر از تماشاگران تئاتر را ردیابی کرده‌اند و از گردشگران می‌خواهند به مناطق شیوع کرونا سفر نکنند. در همین حال پکن از ورود گردشگران به پایتخت در اوج سفرهای تابستانی جلوگیری کرده و از ساکنان خواسته است در صورت لزوم شهر را ترک نکنند.

: برای دریافت مشاوره درباره کرونا به ووهان بازگشت/ انجام بیش از 11 میلیون تست کرونا در چین فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «کرونا به ووهان بازگشت/ انجام بیش از 11 میلیون تست کرونا در چین» در کادر زیر بنویسید :

4 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید