کد مطلب:  64399 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
به زودی ثبت نام یارانه ها آغاز می شود

به زودی ثبت نام یارانه ها آغاز می شود

ثبت نام جدید یارانه ها متاسفانه از سال 1393 صورت نگرفته است لذا به زودی امکان ثبت نام جدید برای جاماندگان ایجاد خواهد شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، علی بهادری جهرمی، سخنگوی دولت، هدف گذاری در اصلاح اقتصادی را توسعه عدالت در پرداخت یارانه ها اعلام کرد و گفت: «دهک دهم جامعه قریب به 28 برابر دهک ضعیف‌تر جامعه از یارانه‌ها بهره می‌بردند.»

با توجه به اینکه قرار بود دهک دهم از دریافت یارانه های دولت به تدریج حذف شود، سخنگوی دولت اظهار کرد که مطالق قانون، دهک های پردرآمد که جمعیت 10 درصدی کشور هستند از دریافت یارانه ها حذف شدند تا یارانه بیشتری به دهک های پایین تر جامعه تعلق گیرد.

وی در پایخ به سوالی درباره ثبت نام جدید یارانه ها برای جاماندگان گفت: «از سال 1393 ثبت نام جدیدی متاسفانه صورت نگرفته است و این عقب ماندگی در این سال‌ها باید جبران شود. به زودی از طریق پیامک و لینک سامانه مربوطه، اطلاع‌رسانی صورت خواهد گرفت. مردم بابت این موضوع نگرانی نداشته باشند زیرا دولت می‌داند چه کسانی یارانه دریافت کرده اند و چه کسانی یارانه دریافت نکرده‌اند. در این مرحله مردم فعلا اعتراض خود را ثبت می کنند و در مرحله بعد به مواردی اعتراضی به صورت جزئی رسیدگی می شود

بهادری جهرمی درحالیکه به نقاط ضعف دهک بندی ها اشاره می کرد عنوان کرد که دهک های اول تا سوم مبلغ یارانه ای 400 هزار تومان دریافت می کنند و دهک های چهارم تا نهم مبلغ یارانه ای 300 هزار تومان دریافت می کنند. بنابراین فرقی ندارد که افراد در دهک چهارم باشد یا نهم زیرا در هر صورت یک مبلغ یکسان دریافت می کنند و فقط دهک دهم جای بحث دارد.

: برای دریافت مشاوره درباره به زودی ثبت نام یارانه ها آغاز می شود فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «به زودی ثبت نام یارانه ها آغاز می شود» در کادر زیر بنویسید :
5 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید