کد مطلب:  62721  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ازدواج کیم هیون جونگ

ازدواج کیم هیون جونگ

کیم هیون جونگ بازیگر سریال معروف پسران فراتر از گل و یکی از خوانندگان گروه دابل اس 501 است که خبر از ازدواجش داده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

کیم هیون جونگ بازیگر سریال پسران فراتر از گل در کنسرت آنلاین خود خبر از ازدواجش داده و هوادارانش را شوکه کرد. وی و نامزد سابقش یک فرزند دارند که با اختلافات زیادی از یکدیگر جدا شدند و فرزندش را هم قبول نکرد. در ادامه آسمونی به این خبر پرداخته که می بینید.

ازدواج کیم هیون جونگ

کیم هیون جونگ بازیگر سریال پسران فراتر از گل که در سال 2009 پخش شد و عضو گروه موسیقی دابل اس 501 است که بارها این گروه موسیقی منحل شد و شروع به کار کرد. وی 27 فوریه 2022 در کنسرت آنلاینی که برای طرفدارانش برگزار کرده بود اعلام کرد به زودی با کسی که وی را دوست دارد ازدواج خواهد کرد و بخاطر شرایط کرونا مراسم آنها خصوصی برگزار خواهد شد.

کیم هیون جونگ گفت که همسرش غیرسلبریتی است و سال ها همدیگر را می شناسند و او در اوقات سخت زندگی اش در کنارش بوده و از ازدواج با او خوشحال است.

کیم هیون جونگ از کودکی زندگی سختی را پشت سر گذاشته و با یکی از دوست دخترهایش هم ارتباط مشکل داری داشته که به جدایی ختم شد و فرزند به دنیا آمده را نپذیرفت.

کیم هیون جونگ، کو هه سان و لی مین هو در سریال پسران فراتر از گل

 

: برای دریافت مشاوره درباره ازدواج کیم هیون جونگ فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

نویسنده ر‌ُمان های راز گورستان مخفی و سکوت پرستو, همچنین فعال در بخش‌های مُد و زیبایی و سینمایی بخصوص معرفی جدیدترین فیلم و سریال‌های کره‌ای داخل آسمونی

Educated in English
Interested in Korean

نظر خود را درباره «ازدواج کیم هیون جونگ» در کادر زیر بنویسید :

4 * 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید