کد مطلب: 60817 درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
ازدواج دو بازیگر معروف که منتظر بدنیا آمدن فرزندشان هستند

ازدواج دو بازیگر معروف که منتظر بدنیا آمدن فرزندشان هستند

پارک شین هه و چوی ته جون منتظر بدنیا آمدن اولین فرزندشان هستند و ازدواج آنها به صورت خصوصی در تاریخ 22 ژانویه 2022 خواهد بود.
زمان مطالعه: 2 دقیقه
سرفصل های این مطلب:[بستن]

پارک شین هه و چوی ته جون دو بازیگر معروف کره ای هستند که قرار است 22 ژانویه 2022 ازدواج کنند. آنها منتظر بدنیا آمدن اولین فرزندشان هم هستند.

یکی از سریال های معروف پارک شین هه سریال «تو زیبایی» می باشد که همبازی «جانگ گیون سوک» بود. سریال 2021 او هم سریال «افسانه سیزیف» است. سریال 2021 چوی ته جون هم «من با یک آنتی فن ازدواج کردم» می باشد. جزئیات خبر را در ادامه این پست آسمونی ببینید.

تصاویر عروسی پارک شین هه

ازدواج

پارک شین هه و چوی ته جون
پارک شین هه و چوی ته جون

در تاریخ 23 نوامبر 2021 خبرهایی منتشر شد مبنی بر اینکه پارک شین هه منتظر بدنیا آمدن اولین فرزندش است. او و چوی ته جون از سال 2017 با یکدیگر رابطه عاشقانه ای دارند. پس از این خبرها کمپانی هر دو بازیگر این خبر را تایید کردند. تایید شد که پارک شین هه و چوی ته جون منتظر اولین فرزندشان هستند و ازدواج آنها به صورت خصوصی در تاریخ 22 ژانویه 2022 خواهد بود.

نامه برای هواداران

پارک شین هه در نامه ای به هوادارنش چنین گفت:

«این روزها هوا در حال سرد شدن است. نمی‌ دانم که آیا همه حالشان خوب است. من مدتی پیش در حال سازماندهی خانه ام بودم و قراردادی را پیدا کردم که 20 سال پیش با اولین شرکتم امضا کردم. به عنوان دانش آموز کلاس ششم ابتدایی در کلاس دوم راهنمایی به عنوان بازیگر مشغول به کار شدم و 18 سال از آن گذشته است. فقط فکر می‌ کردم زمان خیلی سریع می‌ گذرد.
افراد زیادی در کودکی با من بوده اند و به لطف محبت و حمایت شما توانستم بازیگری باشم که بتوانم جنبه های مختلف خود را در کارهای مختلف نشان دهم خیلی ها خوشحال هستند. لحظاتی جلوی دوربین اما این طرفداران من هستند که هر بار که از کار می افتم چنین قدرت و شهامتی به من می دهند. به لطف هر کلمه حمایتی شما بچه ها توانستم بلند شوم و دوباره جلوی دوربین بایستم.

وی ادامه داد: «من واقعا نگران ارائه این خبر به شما هستم. من هم نگران این هستم که از این خبر ناگهانی غافلگیر شوید. من قصد دارم با دوستی که مدتهاست با او رابطه داشتم ازدواج کنم. قرار است زندگی زناشویی خود را با کسی شروع کنم که مدت ها پشتیبان من بوده و حتی به عنوان یک پارک شین هه کاستی های من را پوشانده است.
مطمئن نیستم که بتوانم این را بگویم یا نه، زیرا فکر می‌کنم هنوز برای فاش شدن زود است، اما زندگی با ارزشی برای ما در مراحل آماده‌ سازی برای ازدواجمان به وجود آمد. می خواستم بیشتر از هر کس دیگری این را به شما اطلاع دهم. حتی پس از تشکیل خانواده جدید، اجراهای عالی را به شما نشان خواهم داد.

در انتها گفت: "از اینکه همیشه با عشق زیادی از من حمایت می کنید متشکرم. کمی طول می کشد، اما تمام تلاشم را می کنم تا ظاهر خود را به عنوان یک بازیگر بزرگ در اسرع وقت به شما نشان دهم تا مجبور نباشید زیاد منتظر بمانید. امیدوارم تا اون موقع همگی سلامت باشید بعدا می بینمتون."

: برای دریافت مشاوره درباره ازدواج دو بازیگر معروف که منتظر بدنیا آمدن فرزندشان هستند فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

نویسنده ر‌ُمان های راز گورستان مخفی و سکوت پرستو, همچنین فعال در بخش‌های مُد و زیبایی و سینمایی بخصوص معرفی جدیدترین فیلم و سریال‌های کره‌ای داخل آسمونی

Educated in English
Interested in Korean

نظر خود را درباره «ازدواج دو بازیگر معروف که منتظر بدنیا آمدن فرزندشان هستند» در کادر زیر بنویسید :

8 - 4 = ?