کد مطلب: 62030 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ازدواج عمو پورنگ با دختر خاله آمیتاب باچان

ازدواج عمو پورنگ با دختر خاله آمیتاب باچان

سردار آزمون در لایو اینستاگرامی خود خبر از ازدواج داریوش فرضیایی یا همان عمو پورنگ معروف داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

عمو پورنگ با دختر خاله آمیتاب باچان ازدواج کرد. این خبر را سردار آزمون در لایو اینستاگرامی خود مطرح کرد. در ادامه با آسمونی باشید تا به جزئیات خبر بپردازیم.

سردار آزمون که به خاطر مبتلا شدن به بیماری کرونا در قرنطینه خانگی بسر می برد در لایو اینستاگرامی خود در مورد ازدواج داریوش فرضیایی معروف به عمو پورنگ صحبت کرد. وی گفته که عمو پورنگ با دختر خاله یا دختر دایی آمیتاب باچان بازیگر معروف بالیوودی ازدواج کرده. سردار آزمون با دلخوری هم گفت که چرا ازدواج خود را پنهان کرده و بهتر است به دیگران اطلاع دهد و آن را رسانه ای کند.

استوری داریوش فرضیایی در مورد شایعه ازدواجش
استوری داریوش فرضیایی در مورد شایعه ازدواجش

اما داریوش فرضیایی از این کار سردار آزمون دلخور شده و آن را شوخی دوستان دانست و این موضوع را هم در پیج شخصی خود استوری کرد. بعضی از کاربران در شبکه های اجتماعی، این کار سردار آزمون را شیطنت بچگانه دانسته و خواستند تا از داریوش فرضیایی عذرخواهی کند. داریوش فرضیایی بارها به هندوستان سفر کرده و در مورد او شایعات زیادی از ازدواج با دختران هندی مطرح شده بود و هر بار او این خبرها را شایعه دانسته و از شایعه سازان دلخور شده بود. در یکی از سفرهایش با شاهرخ خان بازیگر معروف بالیوود هم ملاقات کرده بود.

دیدار داریوش فرضیایی با شاهرخ خان
دیدار داریوش فرضیایی با شاهرخ خان

 

: برای دریافت مشاوره درباره ازدواج عمو پورنگ با دختر خاله آمیتاب باچان فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

نویسنده ر‌ُمان های راز گورستان مخفی و سکوت پرستو, همچنین فعال در بخش‌های مُد و زیبایی و سینمایی بخصوص معرفی جدیدترین فیلم و سریال‌های کره‌ای داخل آسمونی

Educated in English
Interested in Korean

نظر خود را درباره «ازدواج عمو پورنگ با دختر خاله آمیتاب باچان» در کادر زیر بنویسید :

7 - 3 = ?