مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  65159 
2 نظر
2 نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
نماینده مجلس: دختران مجرد بالای 30 سال به دلیل کمبود پسر، با افراد علاقه مند به ایران ازدواج کنند

نماینده مجلس: دختران مجرد بالای 30 سال به دلیل کمبود پسر، با افراد علاقه مند به ایران ازدواج کنند

نماینده مجلس اعلام کرد دختران بالای 30 سال که مجرد هستند بخاطر کمبود پسر مناسب در کشور، با مسلمانان علاقه مند به ایران در خارج از کشور اردواج کنند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، نماینده اصفهان اعلام کرده است که افراد می توانند به هم سن و سالان خود که اتفاقاً ازدواج موفقی هم هست، ازدواج کنند، حتی دختران می توانند با فردی که یکی دو سال از آنها کوچک تر است ازدواج کنند به شرطی که نشاط خود را حفظ کرده باشند.

نماینده اصفهان در بهارستان بر این باور است: «اگر به قانون جوانی جمعیت عمل شود، می‌تواند کشور را نجات بدهد، ولی برای این منظور مطالبه‌گری افکار عمومی و رسانه‌ها هم بسیار مهم است.»

امیرحسین بانکی پور، نماینده اصفهان قبل از نمایندگی مجلس، در دانشگاه به دنبال موضوعاتی مانند مسئله ازدواج جوانان بوده است و از طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت حمایت می کرده است.

رئیس کمیسیون مشترک طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت مجلس شورای اسلامی، درباره کمک به افزایش جمعیت و 5 الی 6 سال اخیر گفت و گوهایی داشت و از ضمانت اجرایی قانون حمایت از خانواده و طرح جوانی جمعیت به زوج های دارای بیش از 3 فرزند صحبت کرد و حتی اعلام کرد که خود چند فرزند دارد.

تعداد دختران و پسران آماده ازدواج و زیر 30 سال فعلاً از لحاظ سنی مناسب یکدیگر هستند؛ اما درباره نسل گذشته، دختران مجرد بالای 30 سال زیادی هستند که در سال 1395، حدود یک میلیون و 400 هزار نفر می باشند و خانم های بالای 30 سال مجرد که در این سن طلاق گرفته اند یا همسر خود را از دست داده اند بیش از 700 هزار نفر هستند، بنابراین مجموعاً 2 میلیون و 100 هزار نفر دختر مجرد 30 تا 50 سال در ایران وجود دارد که اگر بخواهند طبق عرف جامعه با پسرانی حدود 5 سال بزرگتر از خود ازدواج کنند، این تعداد پسر وجود ندارد.

بیشترین نگرانی ما مربوط به این باره سنی است. وگرنه برای دختران 16 تا 30 سال، که معمولاً با پسرانی بین 20 تا 35 سال ازدواج می کنند نسبت و تناسب وجود دارد و مشکل سنی ندارند.

بنابراین دختران بین 30 تا 50 سال باید با پسران هم سن خود ازدواج کنند، حتی بنابر اظهارات روان شناسان، سن ملاک نیست، بلکه شرایط عقلانی افراد ملاک است.

ازدواج با هم سن و سالان از گذشته وجود داشته و هنوز هم باید مورد استقبال قرار گیرد. حتی دختران می توانند با پسران کوچک تر از خود ازدواج کنند.

توصیه دیگر، ازدواج بین المللی است؛ یعنی دختران 30 سال تا 50 سال به دلیل کمبود پسر در این بازه سنی، می توانند با شیعیان و مسلمانان کشورهای دیگر علاقه مند به ایران ازدواج کنند. این کار نه تنها باعث توسعه فرهنگی می شود بلکه ارتباطات بین المللی تقویت می شود. با این اقدام، عدم نسبیت سنی در کشور از بین می رود.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره نماینده مجلس: دختران مجرد بالای 30 سال به دلیل کمبود پسر، با افراد علاقه مند به ایران ازدواج کنند فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «نماینده مجلس: دختران مجرد بالای 30 سال به دلیل کمبود پسر، با افراد علاقه مند به ایران ازدواج کنند» در کادر زیر بنویسید :
2 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید