کد مطلب:  59509 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ارشا اقدسی در گذشت

ارشا اقدسی در گذشت

ارشا اقدسی بدلکار فیلم‌ها و سریال‌های تلویزیونی به دیار حق شتافت.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، ارشا اقدسی بدلکار فیلم‌ها و سریال‌های تلویزیونی که در صحنه بدلکاری برای یک فیلم سینمایی در لبنان دچار حادثه شده بود، در بیمارستان بیروت درگذشت.

مرحوم ارشا اقدسی 14 اردیبهشت سال 1361 در تهران به دنیا آمد. او رشته ورزشی آی کی دو (هنر رزمی ژاپنی) را فراگرفت و توانست مربی‌گری این رشته را هم کسب کند. در سال 84 در رشته تربیت‌بدنی، بورسیه تحصیلی ایتالیا را گرفت ولی با دیدن آگهی دوره‌های بدلکاری با مرحوم پیمان ابدی آشنا شد، از دانشگاه انصراف داد و کار بدلکاری را شروع کرد.

ارشا اقدسی در کنار بدلکاری فیلم‌های سینمایی با حضورش در بر نامه تلویزیونی خندوانه به یکی از چهره‌ های تلویزیونی تبدیل شد و در فصل اول برنامه عصر جدید نیز به عنوان مربی حضور داشت.

ارشا اقدسی بدلکار ایرانی، اولین مربی بانجی ایران و اولین مربی تونل باد صبا در ایران است که تأسیس گروه بدلکاران 13 و حضور در چندین فیلم خارجی و هالیوود به عنوان بدلکار را نیز در کارنامه کاری خود دارد. برخی از این فیلم‌ها عبارتند از: فیلم اسکای فال به کارگردانی سام مندس، مرگ روشنایی ساخته پل اشریدر و کونگ فو یوگا به کارگردانی استنلی تونگ.

ارشا اقدسی در صحنه بدلکاری برای یک فیلم سینمایی در لبنان دچار حادثه شده بود و جال این بدلکار در شرایط بحرانی قرار داشت و در بیمارستانی واقع در بیروت بستری شده بود.

: برای دریافت مشاوره درباره ارشا اقدسی در گذشت فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «ارشا اقدسی در گذشت» در کادر زیر بنویسید :
2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید