مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  59114 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
معرفی 3 تا از بهترین نرم افزارهای ارسال انبوه ایمیل

معرفی 3 تا از بهترین نرم افزارهای ارسال انبوه ایمیل

در این بخش از آسمونی به معرفی برنامه ارسال ایمیل به صورت انبوه در خدمت شما هستیم.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

ارسال انبوه ایمیل

همه افرادی که آدرس ایمیل دارند، با ایمیل های تبلیغاتی و انبوه آشنا هستند. اما اگر تا الان فکر میکردید که این ایمیل ها به صورت تک تک ارسال میشود در اشتباه بودید. معمولا شرکت های تبلیغاتی و یا صاحبان کسب و کار اینترنتی، از نرم افزارهای مخصوصی برای ارسال انبوه ایمیل استفاده میکنند.دراین بخش از آسمونی با معرفی برنامه های ارسال ایمیل انبوه در خدمتتان هستیم.

1- SendinBlue

SendinBlue
SendinBlue

این نرم افزار ارسال ایمیل گروهی ، انتخاب خوبی برای مشاغل کوچک است. این ابزار نه تنها به طراحان اجازه می دهد تا ایمیل های گروهی  ارسال کنند ، بلکه الگویی را برای طراحی قالب ایمیل ارائه می دهد.

EmailOctopus -2

EmailOctopus
EmailOctopus

EmailOctopus سرویس ایمیل تعاملی Amazon SES را برای ارسال نامه های گروهی ادغام کرده است. این خدمات در مقایسه با سایر افراد حاضر در لیست با نرخ های بسیار کمی ارائه می شوند. این اجازه را می دهد تا کاربر را به ایجاد الگوهای ایمیل HTML و ایمیل های سفارشی لیست مشتری از شرکت می فرستد. این نرم افزار می تواند با سایت وردپرس ادغام شود.

MailChimp -3

MailChimp
MailChimp

این نرم افزار علاوه بر ارسال ایمیل های کلی ، ابزارهایی مانند تست A / B کمپین ها ، عملکرد زمان لرزش و مدیریت تماس را نیز ارائه می دهد. به کاربر اجازه می دهد تا ایمیل های مختلفی را به  دو گروه ارسال کند. ایمیلی که نرخ باز شدن بالاتری داشته باشد به ایمیل های گروه ارسال شده که نرخ باز کردن کمتری دارند ، ارسال می شود. این به کاربر امکان می دهد مارک تجاری خود را به طور موثر بازاریابی کند. تابع Time warp به کاربر اجازه می دهد تا زمان مشخصی را برای ارسال ایمیل های عمده بر اساس منطقه زمانی مخاطبین تعیین کند.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره معرفی 3 تا از بهترین نرم افزارهای ارسال انبوه ایمیل فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «معرفی 3 تا از بهترین نرم افزارهای ارسال انبوه ایمیل» در کادر زیر بنویسید :
2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید