کد مطلب:  63857 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
 10 اردیبهشت سرمربی تیم جوانان معرفی می شود

 10 اردیبهشت سرمربی تیم جوانان معرفی می شود

بنا به گفته ابراهیم قاسمپور سخنگوی کمیته فنی فدراسیون فوتبال نامزدهای سرمربیگری تیم ملی جوانان از 6 مربی به 3 مربی رسیده اند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، بنا به گفته ابراهیم قاسمپور سخنگوی کمیته فنی فدراسیون فوتبال نامزدهای سرمربیگری تیم ملی جوانان از 6 مربی به 3 مربی رسیده اند و از بین آنها در جلسه 10 اردیبهشت یکی به عنوان سرمربی تیم ملی جوانان انتخاب خواهد شد. از گزینه هایی که برای هدایت تیم ملی جوانان مطرح شده اند می توان از مجید نامجو مطلق و صمد مرفاوی یاد کرد. دو مربی ای که سوابق مربیگری در تیم استقلال داشته اند. دیگر گزینه مد نظر کمیته فنی برای هدایت تیم ملی جوانان امیر حسین پیروانی است که آخرین حضور تیم ملی جوانان در جام جهانی با حضور او در سال 2017 اتفاق افتاده است.

پیش تر اعضای کمیته فنی حسین عبدی را به عنوان سرمربی تیم ملی نوجوانان انتخاب کردند که با تایید این انتخاب از سوی اعضای هیات رییسه حسین عبدی برای شروع تمرینات تیم ملی نوجوانان برنامه ریزی خواهد کرد. در سال 2022 مسابقات مقدماتی و نهایی جام ملت ها و در سال 2023 جام جهانی نوجوانان و جوانان برگزار می شود و سهمیه آسیا برای حضور در این مسابقات 4 تیم است.

نظر خود را درباره « 10 اردیبهشت سرمربی تیم جوانان معرفی می شود» در کادر زیر بنویسید :
5 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید