مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  61978 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
وضعیت نامشخص سردار آزمون و دعوت کامیابی نیا

وضعیت نامشخص سردار آزمون و دعوت کامیابی نیا

تست کرونای احمد نوراللهی مثبت شده و این بازیکن اردوی تیم ملی فوتبال ایران را ترک کرد؛ همچنین حضور سردار آزمون در وضعیت نامشخصی قرار دارد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی وبه نقل از ایسنا، روز گذشته فهرستی از بازیکنان دعوت شده تیم ملی برای مصاف با عراق و امارات منتشر شد اما امروز اخباری مبنی بر ابتلای سردار آزمون به ویروس کرونا و همچنین پاسخ مثبت تست کرونا احمد نوراللهی منتشر شده است.

بر همین اساس محمود رضایی، مدیر رسانه‌ای تیم ملی فوتبال ایران از مثبت شدن تست کرونای احمد نوراللهی خبر داد و اعلام کرد این بازیکن اردوی تیم ملی و شاگردان دراگان اسکوچیچ را ترک کرده است.

اما پاسخ تست سایر بازیکنان حاضر در اردوی تیم ملی شامل بازیکنان شاغل در ایران و همینطور مهدی قایدی که هم باشگاهی نوراللهی در الاهلی امارات است ، منفی بوده است و بدون هیجگونه مشکلی، امروز تمرینات خود را برگزار خواهند کرد تا هر چه زودتر به آمادگی لازم برای تقابل با تیم های ملی عراق و امارات برسند.

در این میان شایعاتی درخصوص مثبت شدن تست کرونای سردار آزمون وجود دارد که به گفته مدیر رسانه‌ای تیم ملی هنوز باشگاه زنیت سن پترزبورگ روسیه هیچ ایمیل و نامه‌ رسمی در این خصوص ارسال نکرده است و در همچنان منتظر استعلام از این تیم هستند.

به گفته رضایی تا به این لحظه نام سردار آزمون در لیست بازیکنانی است که قرار است بامداد فردا خود را به تهران برسانند و ارزابی های اولیه به احتمال زیاد از فردا آغاز خواهد شد.

لازم به ذکر است که با خروج نور اللهی از فهرست تیم ملی، کمال کامیابی نیا، بازیکن تیم پرسپولیس به عنوان جانشین او در تیم ملی اضافه شد. اردوی تیم ملی از امروز کار خود را آغاز نموده است و به مرور زمان لژیونر های ایرانی دیگر به اردو اضافه خواهند شد.

در پایان لازم به ذکر است تیم ملی کشورمان در دو دیدار آینده خود در مرحله انتخابی جام جهانی 2022 قطر روز های 7 و 12 بهمن ماه 1400 در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم های عراق و امارات خواهند رفت.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره وضعیت نامشخص سردار آزمون و دعوت کامیابی نیا فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «وضعیت نامشخص سردار آزمون و دعوت کامیابی نیا» در کادر زیر بنویسید :
4 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید