کد مطلب:  63669  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
نسخه وب Horizon Worlds متا ارائه خواهد شد

نسخه وب Horizon Worlds متا ارائه خواهد شد

متا اخیراً دنیای مجازی Horizon Worlds را برای تجربه ایده‌ی متاورس ر اختیار کاربران قرار است و حالا این شرکت قصد دارد نسخه وب آن را ارائه بکند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، متا اخیراً دنیای مجازی Horizon Worlds را برای تجربه ایده‌ی متاورس ر اختیار کاربران قرار است و حالا این شرکت قصد دارد نسخه وب آن را ارائه بکند. متا اعلام کرد که کسانی که در پلتفرم Horizon Worlds اقدام به فروش کالاهای دیجیتال می‌کنند 47 درصد کارمزد خواهد گرفت، حالا این شرکت می‌گوید که این کارمزد نسخه وب Horizon حدود 25 درصد خپاهد بود که بسیار کمتر از کارمزدی دریافتی توسط پلتفرم‌هایی مثل Roblox است.

متا همچنین دریافت کارمزد 48 درصد از کاربران Horizon را توجیه کرده و گفته است که این کار برای ساختن یک اکوسیستم متفاوت ضروری است. متا گقته که شرکت‌هایی مثل گوگل و اپل نیز کارمزدهای بالایی در اپ استور و پلی استور دریافت می‌کنند. در هر حال، انتقادات زیادی به این سیاست متا وارد شده است و شاید خیلی از خالقان محتوا تصمیم بگیرند که از Horizon خارج بشوند و از پلتفرهای دیگری استفاده بکنند.

: برای دریافت مشاوره درباره نسخه وب Horizon Worlds متا ارائه خواهد شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

نظر خود را درباره «نسخه وب Horizon Worlds متا ارائه خواهد شد» در کادر زیر بنویسید :

5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید