کد مطلب:  61994 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ادامه بلاتکلیفی مهدی طارمی در فرودگاه استانبول

ادامه بلاتکلیفی مهدی طارمی در فرودگاه استانبول

بر اساس اطلاعیه روابط عمومی فرودگاه استانبول تعطیلی این فرودگاه تا ظهر امروز تمدید شده است و وضعیت سفر ملی پوشان ایران و عراق همچنان نا معلوم است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از مهر، از روز گذشته فرودگاه استانبول به دلیل بارش شدید برف و شرایط نامناسب جوی برای پرواز های مختلف تعطیل شده است و هیچگونه پروازی از این فرودگاه صورت نمی گیرد.

این اتفاقات همزمان با سفر چند لژیونر فوتبال ایران و عراق به تهران برای بازی در مرحله سوم انتخابی جام جهانی 2022 شده است و این بازیکنان در بلاتکلیفی قرار دارند. به طوری که پنج بازیکن کلیدی از تیم ملی عراق و مهدی طارمی، مهاجم آماده این روز های تیم فوتبال پورتو از ایران با مشکل تاخیر .و حتی لغو پرواز مواجه شده اند و نمی‌توانند ترکیه را به مقصد ایران ترک کنند.

وضعیت فرودگاه استانبول بعد از بارش شدید برف
وضعیت فرودگاه استانبول بعد از بارش شدید برف

 

مجتبی خورشیدی سرپرست تیم ملی فوتبال ایران شب گذشته در خصوص آخرین وضعیت مهدی طارمی و رسیدنش به بازی با عراق گفت: پرواز طارمی 6 الی 7 ساعت تاخیر داشت اما بالاخره به سمت استانبول سفر کرد اما به ما خبر داد که هواپیما نتوانست در استانبول فرود بیاید و در شهری به نام دالامان در 800 کیلومتری استانبول به زمین نشسته است. منتظریم ببینیم این خط هوایی چه برنامه‌ای برای مسافرانش دارد.

از بازیکنان دیگری که با این مشکل مواجه شده اند می توان به نام هایی مانند کریم انصاریفرد، امیر عابدزاده و پیام نیازمند اشاره کرد که فدراسیون فوتبال در تلاش بود تا مسیر سفر آنها را از استانبول تغییر بدهد تا بدون مشکل به تهران بیایند و هر چه سریعتر آماده تقابل با دو تیم امارات و عراق شوند.

 

 

: برای دریافت مشاوره درباره ادامه بلاتکلیفی مهدی طارمی در فرودگاه استانبول فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «ادامه بلاتکلیفی مهدی طارمی در فرودگاه استانبول» در کادر زیر بنویسید :
2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید