کد مطلب:  63397 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
اخطار نماینده دائم روسیه در سازمان ملل به زلنسکی

اخطار نماینده دائم روسیه در سازمان ملل به زلنسکی

نماینده دائمی روسیه در سازمان ملل متحد از رئیس جمهور اوکراین درخواست کرد تا قبل از دیر شدن تصمیمی درست و منطقی اتخاذ کند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، واسیلی نبنزیا، نماینده دائم روسیه در سازمان ملل در نشست مجازی شورای امنیت این سازمان در یک سخنرانی خطاب به ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهور اوکراین از او خواست تا قبل از تمام شدن فرصت تصمیم منطقی و درستی اتخاذ کند.

وی در ادامه با اشاره به عدم نحقق صلح در منطقه دونباس و کوتاهی دولت اوکراین در حفاظت از جمعیت روس زبان مقیم در این مناطق گفت: آقای زلنسکی، اجازه ندهید غرب نقشه‌های خود را اجرایی کند، تصمیمات درستی را اتخاذ کنید که برای کشورتان ضروری است، زیرا غرب تا کشته شدن آخرین اوکراینی آماده جنگ است. همین حالا تصمیم بگیر. ممکن است بعدا خیلی دیر شود.

نبنزیا در ادامه با اشاره به اظهارات اخیر سخنگوی کاخ سفید در خصوص تلاش برای حذف این کشور از شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد تاکید کرد که حذف روسیه از شورای خقوق بشر فقط به صورت تئوری و ذهنی امکان پذیر است اما روسیه را نمی توان از شورای امنیت سازمان ملل حذف کرد.

نبنزیا در همین خصوص خاطر نشان کرد: صحبت در مورد احتمال کنار گذاشته شدن ما از شورای امنیت به هیچ وجه مبتنی بر قانون نیست، گرچه در حال حاضر هیچ چیز بعید نیست، زیرا ما در دنیایی زندگی می کنیم که همه قوانین آن بی معنا شده‌اند.

در پایان لازم به ذکر است که جن ساکی، سخنگوی کاخ سفید در اظهار نظری جنجالی اعلام کرده بود که دولت ایالات متحده آمریکا به دنبال تعلیق عضویت روسیه در شورای حقوق بشر سازمان ملل خواهد بود.

: برای دریافت مشاوره درباره اخطار نماینده دائم روسیه در سازمان ملل به زلنسکی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «اخطار نماینده دائم روسیه در سازمان ملل به زلنسکی» در کادر زیر بنویسید :
3 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید