کد مطلب:  65661  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
پوچتینو از پی اس جی اخراج شد

پوچتینو از پی اس جی اخراج شد

بحث جدایی مائوریسیو پوچتینو از پی اس جی در هفته‌های اخیر بارها مطرح شده و کار او روی نیمکت پارک دو پرنس تمام شده به نظر می‌رسید.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

بحث جدایی مائوریسیو پوچتینو از پی اس جی در هفته‌های اخیر بارها مطرح شده و کار او روی نیمکت پارک دو پرنس تمام شده به نظر می‌رسید.رسانه‌های فرانسوی پیش از این مدعی شده بودند که تصمیم نهایی درباره اخراج این مربی آرژانتینی گرفته شده و مدیران این باشگاه در انتظار تعیین نهایی سرمربی بعدی و توافق نهایی با او هستند تا خبر برکناری را به صورت رسمی اعلام کنند. با این حال گفته می‌شد بندی در قرارداد این مربی وجود دارد که در صورت اخراج او، پی اس جی باید مبلغ 15 میلیون یورو به عنوان غرامت پرداخت کند و همین کار را سخت کرده بود.

به گزارش آسمونی، اخیرا روزنامه اکیپ فرانسه اعلام کرد که پس از 15 روز مذاکره مداوم بین نمایندگان پوچتینو و مدیران پاری سن ژرمن، بالاخره توافق نهایی برای ترک این باشگاه توسط این مربی به دست آمده است. پوچتینو و دیگر اعضای کادر فنی‌اش تا تابستان 2023 با پی اس جی قرارداد داشتند و امروز رسما با آنها قطع همکاری شد. گفته می شود پی اس جی به پوچتینو 10 میلیون یورو غرامت خواهد داد. پوچتینو 544 روز هدایت پی اس جی را برعهده داشت و در طی این مدت موفق شد در 84 بازی 56 پیروزی، 13 تساوی و 15 شکست را در کارنامه‌اش به ثبت برساند.

انتظار می رود امروز کریستوف گالتیه به عنوان سرمربی جدید پی اس جی معرفی شود. او روز گذشته اولین جلسه تمرینات پیش فصل پاریسی ها را زیر نظر گرفت و از این پس ماموریتی سنگین را عهده دار خواهد بود.

: برای دریافت مشاوره درباره پوچتینو از پی اس جی اخراج شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

نظر خود را درباره «پوچتینو از پی اس جی اخراج شد» در کادر زیر بنویسید :

2 * 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید