ارزیابی مهاجرت
کد مطلب:  72210 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
اختلال شخصیت و ازدواج

اختلال شخصیت و ازدواج

شاید تجربه بسیاری از عزیزان باشد که وقتی به رابطه عاطفی گذشته خود نگاه می کنند با اشک وناله وفریادوجنگ به پایان رسیده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

با چه افرادی نباید ازدواج کرد ؟
شاید تجربه بسیاری از عزیزان باشد که وقتی به رابطه عاطفی گذشته خود نگاه می کنند با اشک وناله وفریادوجنگ به پایان رسیده است. ممکن است این رابطه ها درابتدا باعشق وشوروهیجان آغازشده باشداما پایان خوبی نداشته باشند .با چند سئوال میتوانید بفهمید که محبوب شما دچار اختلال شخصیت است.ایا ابتدای رابطه بسیارشورانگیز بوده وسپس به سردی رسید؟ایا محبوبتان ازثاتیرات رفتارش به روی دیگران آگاه نیست؟اگر بخواهید رفتار نامناسب اورا اصلاح کنید یا بی تفاوته یا واکنش منفی ازخودش نشان می دهد؟
توجه ومحبت شمارا زیاد می خواهد؟

نظم وانضباط آن انقدر زیاد است که حاضر به تغییر رفتارنیست چون موجب اضطراب وخشم او می شود؟اگر پاسخ مثبت به سئوالات داده شد بدین معنی است که محبوب شما دچار اختلال شخصیت است.ونباید با این افراد وارد رابطه شد زیرا موجب می شود تا به شما آسیب وارد شود .
محبوب شکاک
محبوب منزوی وافسرده
محبوب عجیب وغریب
محبوب خطرناک
محبوب نمایشی وخودپسند

افردای که دچار اختلال شخصیت هستند ازنوع رفتار والدینشان درپاسخگویی به نیازهای اساسی آنها مشخص می شود یعنی زمانیکه والدین به نیازهای کودک در زمان مناسب پاسخ داده باشند کودک محیط را امن دانسته وبا دیگران به راحتی ارتباط برقرار می کند.اما اگر اینگونه نباشد وزمانیکه کودک دچار ترس وخشم می شود توسط والدین برخورد آرامش بخشی را تجربه نکند محیط را نا امن می داند ودر بزرگسالی همچون کودکی رفتار خواهد کرد یعنی دچار اضطراب وخشم وترس وحتی منزوی بودن می شود.که این شیوه هم درکودکی وهم در بزرگسالی ناکارآمد خواهد بود چون مغز او به این شیوه دفاعی عادت کرده به همان شکل در بزرگسالی رفتار می کند .

ارزیابی مهاجرت
: برای دریافت مشاوره درباره اختلال شخصیت و ازدواج فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «اختلال شخصیت و ازدواج» در کادر زیر بنویسید :
2 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید