مواجه شدن اختلال اینترنت کره جنوبی بخاطر بازی مرکب | آسمونی
کد مطلب: 60260 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
اختلال در اینترنت کره جنوبی پس از انتشار سریال بازی مرکب

اختلال در اینترنت کره جنوبی پس از انتشار سریال بازی مرکب

سریال بازی مرکب در مورد افرادی است که بخاطر بدهی های زیاد وارد یک بازی می شوند و بسیاری از آنها در این بازی کشته می شوند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
یکی از سریال های پربیننده ی کره جنوبی که از نتفلیکس پخش شده است، سریال بازی مرکب یا بازی ماهی مرکب است.

سریال «بازی مرکب» (Squid Game) که در حال تبدیل شدن به پربیننده‌ترین عنوان تلویزیونی تاریخ نت‌فلیکس است، به حدی محبوبیت پیدا کرده که علاوه بر رشد سهام نت‌فلیکس به بالاترین حد تاریخ خود، سبب شده یک کمپانی ارائه دهنده اینترنت کره با افزایش ترافیک مصرفی کاربران از نت‌فلیکس شکایت کند.

اختلال در اینترنت کره جنوبی پس از انتشار سریال بازی مرکب
اختلال در اینترنت کره جنوبی پس از انتشار سریال بازی مرکب

«رویترز» گزارش داده است: «کمپانی تامین‌کننده اینترنت «اس‌کی برادبند» کره جنوبی از نت‌فلیکس شکایت کرده تا هزینه‌های افزایش ترافیک مصرفی کاربران و بهینه‌سازی خدمات را دریافت کند به این علت که کابران برای دسترسی به محتوای این شبکه هجوم آورده‌اند.» کمپانی «اس‌کی برادبند» برای تأمین ترافیک نت‌فلیکس باید 1.2 تریلیون بیت داده را در هر ثانیه پردازش کند.

به گزارش آسمونی به نقل از 30نما، در بخشی از گزارش «رویترز» آمده است: «این اقدام در حالی صورت گرفته که دادگاهی در سئول ادعا می‌کند نت‌فلیکس باید در ازای استفاده از شبکه به تأمین‌کنندگان خدمات اینترنت چیزی ببخشد، و چندین تن از قانون‌گذاران کره جنوبی علیه تولیدکنندگان محتوایی که ترافیک زیادی ایجاد می‌کنند اما مبلغی پرداخت نمی‌کنند اظهار نظر کرده‌اند… کمپانی «اس‌‌کی» برآورد کرده است که نت‌فلیکس حدود 27.2 میلیارد وون کره (22.9 میلیون دلار) تنها برای سال 2020 باید پرداخت کند.»


نت‌فلیکس چهارشنبه هفته گذشته با انتشار بیانیه‌ای گفت که در کشور کره جنوبی بیش از 16 هزار شغل ایجاد و حدود 770 میلیارد وون سرمایه‌گذاری کرده است. این شبکه ادعا می‌کند که حدود 5.6 میلیارد وون به اقتصاد کره کمک رسانده است.

«کیم سانگ-هی» یکی از قانون‌گذاران کره می‌گوید از میان 10 تولیدکننده محتوای اول این کشور، حدود 78.5 درصد به تولیدکنندگان محتوای خارجی اختصاص دارد و 73.1 درصد رشد را نسبت به سال گذشته نشان می‌دهد.

نت‌فلیکس در ایالات متحده از هفت سال گذشته مبلغی به کمپانی تامین‌کننده اینترنت کام‌کست پرداخت می‌کند تا کیفیت استریم ویدیو را افزایش دهد.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره اختلال در اینترنت کره جنوبی پس از انتشار سریال بازی مرکب فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

نویسنده ر‌ُمان های راز گورستان مخفی و سکوت پرستو, همچنین فعال در بخش‌های مُد و زیبایی و سینمایی بخصوص معرفی جدیدترین فیلم و سریال‌های کره‌ای داخل آسمونی

Educated in English
Interested in Korean

ثبت نظر درباره «اختلال در اینترنت کره جنوبی پس از انتشار سریال بازی مرکب»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 * 7 = ?