مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  62496 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
احداث استودیوی Rebel Wolves توسط سازندگان بازی Witcher

احداث استودیوی Rebel Wolves توسط سازندگان بازی Witcher

کارگردان بازی The Witcher 3 به همراه برخی از کارمندان CD Projekt Red استودیو Rebel Wolves را احداث کردند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، سازندگان بازی The Witcher 3 و Cyberpunk 2077، یک استودیو جدید را با نام Rebel Wolves احداث کردند.

همانطور که می توان انتظار داشت این استودیو به ساخت و توسعه بازی های نقش آفرینی خواهد پرداخت و اولین پروژه آنها قرار است ساخت یک بازی فانتزی تاریک و به صورت نقش آفرینی باشد. طبق اطلاعات منتشر شده از این استودیو، بازی ای که قرار است ساخته شود، برای رایانه های شخصی و کنسول های نسل بعد منتشر شود. حال با توجه به تازه تاسیس بودن این استودیو و پروژه جدید آنها، ممکن است منظور از نسل بعد، کنسول های نسل نهم باشد و برای پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس/اس ساخته شود و یا به نسل دهم منتقل شود.

استودیو ربل ولوز، یک استودیو تازه تاسیس است و هم اکنون در حال جذب کارمند و افراد باتجربه می باشد. اگرچه هنوز راه بسیار زیادی تا انتشار بازی های این استودیو باقی مانده است، اما پروژه ای که بر روی آن کار خواهند کرد قرار است بر روی موتور بازی سازی آنریل انجین 5 ساخته شود.

استودیو ربل ولوز توسط Konrad Tomaszkiewicz، کارگردان بازی های ویچر 3 و سایبرپانک 2077، و چند تن از همکاران وی ساخته شده است و طبق تجربه های این افراد بازی های آینده این استودیو ساخته خواهد شد. با توجه به تلاش برای خلق آثار بی نظیر و وقفه های طولانی مدت در انتشار بازی هایی نظیر Cyberpunk 2077 که ساخت و عرضه آن حدود 9 سال طول کشید، نمی توان انتظار داشت که این استودیو تازه تاسیس، اولین بازی خود را تا قبل از نسل دهم عرضه کند.

 

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره احداث استودیوی Rebel Wolves توسط سازندگان بازی Witcher فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «احداث استودیوی Rebel Wolves توسط سازندگان بازی Witcher» در کادر زیر بنویسید :
3 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید