مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  61452 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
احتمال لغو جشنواره موسیقی فجر در کرمانشاه

احتمال لغو جشنواره موسیقی فجر در کرمانشاه

رییس انجمن موسیقی کرمانشاه با توجه به افزایش موارد ابتلا به کرونا از عدم قطعیت در برگزاری جشنواره موسیقی فجر در کرمانشاه خبر داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، شهاب متقی فر، رییس انجمن موسیقی استان کرمانشاه با اشاره به موارد افزایشی کرونا در این استان گفت: چندین ماه است پیگیریم که بتوانیم جشنواره موسیقی فجر را 23 تا 29 بهمن ماه در استان برگزار کنیم البته که این جشنواره بصورت استانی است، البته برخی خوانندگان پاپ کشوری هم در آن حضور خواهند داشت.

رییس انجمن موسیقی استان کرمانشاه به مشکلات مالی بر سر راه برگزاری این جشنواره اشاره کرد و گفت: از مهرماه پیگیر اعتبارات هستیم، ولی تاکنون به نتیجه نرسیده ایم و در نهایت به بخش خصوصی روی آوردیم. 

وی در خصوص جذب اسپانسر و حامی مالی برای این جشنواره خاطر نشان کرد: در حال حاضر چندین اسپانسر بخش خصوصی هستند که تمایل دارند اعتبارات جشنواره را تامین کنند، اما مشکل بعدی بر سر راه ورود بخش خصوصی بحث مجوزهای ستاد کرونا است، زیرا ستاد کرونای استان اعلام کرده که جشنواره باید با 50 درصد ظرفیت برگزار شود و این کاهش ظرفیت برای اسپانسرهای مالی جشنواره به صرفه نیست.

رییس انجمن موسیقی استان کرمانشاه از پیگیری های روزانه این انجمن جهت تغییر نظر ستاد کرونا خبر داد و افزود: پیگیریم تا بتوانیم مصوبه افزایش ظرفیت را برای برگزاری جشنواره بگیریم تا بتوانیم جمعیت بیشتری را در سالن ها داشته باشیم تا برای اسپانسر ها نیز به صرفه باشد.

در پایان متقی فر با اشاره به امر که مهلت زیادی برای تعیین تکلیف برگزاری این جشنواره باقی نمانده است، گفت: اگر ظرف دو سه روز آینده تکلیف برگزاری جشنواره و مصوبه ستاد ملی کرونا مشخص نشود، دیگر قادر به برگزاری جشنواره نخواهیم بود.

 

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره احتمال لغو جشنواره موسیقی فجر در کرمانشاه فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «احتمال لغو جشنواره موسیقی فجر در کرمانشاه» در کادر زیر بنویسید :
2 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید